Мер Дніпра Філатов звільнив заступницю Єпіфанцеву через мову

16:33, 28.02.2018
Мер Дніпра Філатов звільнив заступницю Єпіфанцеву через мову

Скандальні заяви Єпіфанцевої (ліворуч) обурили мера Філатова.

Міський голова Дніпра Борис Філатов закликав свою заступницю Світлану Єпіфанцеву звільнитися з займаної посади через мовний скандал.

 

Про це Філатов написав на своїй сторінці у Facebook у середу.

 

"Повідомляю, що заступниці міського голови Світлані Володимирівні Єпіфанцевій відсьогодні запропоновано звільнитися за висловлювання щодо статусу державної мови та порушення етики державного службовця", – зазначає Філатов.

 

Мер пояснює, що "останнім часом пані Єпіфанцева систематично дозволяла собі неоднозначні публічні висловлювання, чим викликала справедливе суспільне обурення".

 

В іншому пості Філатов пише, що він дуже вдячний Єпіфанцевій за допомогу в створенні коаліції в міській раді, але зазначає, що його терпіння закінчилося: "Більше двох років я терпів її чвари і нескінченне з'ясування стосунків з іншими працівниками виконкому сьогодні моє терпіння лопнуло".

 

Останньою краплею став публічний скандал щодо статусу української мови.

 

За словами Філатова, державний чиновник "не може дозволяти собі публічні міркування про статус державної мови, які сварять між собою жителів територіальної громади, і порушують тендітну стабільність в країні".

 

"Тому мої підлеглі (будь-які) не будуть міркувати привселюдно про мовну політику, про те, який в Києві поганий уряд, а також давати оцінки керівникам держави. Ви принципові? Звільняйтеся. Ідіть в політику. Або в активісти. А чи не плюйте отрутою з теплих кабінетів мерії", – зазначає міський голова Дніпра.

 

Зазначимо, днями Єпіфанцева розмістила в мережі Facebook пост, який викликав хвилю обурення. Зокрема чиновниця скаржилася, що через український дубляж фільмів люди нібито припинили ходити у кінотеатри, внаслідок чого ті змушені закриватися. Пізніше вона свій пост видалила.

 

 

Як відомо, Борис Філатов запропонував посаду свого заступника Світлані Єпіфанцевій, яку вважають "правою рукою" колишнього регіонала Олександра Вілкула в 2016 році.

 

Свій вибір він пояснював наступним чином: "Саме тому, що вона основний конкурент і мій послідовний ворог. Впевнений, мені буде легко з нею працювати"