Буданов очолить Міноборони замість Резнікова
Начальник Головного управління розвідки Міноборони генерал-майор Кирило Буданов очолить оборонне відомство замість Олексія Резнікова, який залишить це міністерське крісло на тлі корупційних скандалів. >>
Ігор Бакай із сім’єю вели роскошне життя в Пімосков’ї та часто подорожували закордон (ілюстрація із відкритих джерел)
Ігора Бакая затримали за те, що він обманним шляхом заволодів грошима 10 осіб, серед них - Алішер Усманов, який входить до п’ятірки найбагатших людей Росії.
Про це інформує ТСН.
За даними джерел, екс-чиновника звинувачують у тому, що він обманним шляхом заволодів фінансами сторонніх осіб. На нього є 10 заяв від ошуканих і серед них заява від російського мільярдера Алішера Усманова (наразі він 5-й у рейтингу багатіїв Росії), який нібито позичив Бакаю 9 мільйонів доларів.
Повідомляється, що разом з Бакаєм були затримані його бухгалтер та помічник Костянтин. Сьогодні, 31 жовтня, помічника та бухгалтера відпустили зі слідчого ізолятора, а сам Бакай залишився під вартою.
Нагадаємо, Ігор Бакай втік з України у кінці 2004 року. Він керував Державним управлінням справами, яке при ньому стало ледь не найскандальнішим корупційним відомством у державі та отримало прізвисько "ДУСя".
Ігоря Бакая в Україні підозрюють в участі в незаконному продажі майнових комплексів "Готель "Дніпро", "Готель "Україна", а також нерухомості Національного комплексу "Експоцентр України". Його звинувачують у привласненні майна в особливо великих розмірах. Після Помаранчевої революції Ігор Бакай навіть потрапив до міжнародного розшуку, але йому вдалося безперешкодно отримати російське громадянство та проживати в Москві разом із сім’єю.
Як повідомляє видання "Обозреватель", Ігор Бакай намагався побудувати в Росії нову фінансову піраміду, а в 2012 році спробував займатися агробізнесом.
Він позичав гроші у людей з оточення Дмітрія Мєдвєдєва, але не зміг їх повернути.
В українській Генеральній прокуратурі прокоментували затримання Ігоря Бакая: російські правоохоронці не направляли жодних запитів до українських правоохоронців, які б стосувалися затриманого в Москві колишнього керівника Держуправління справами та голови НАК "Нафтогаз України" Ігоря Бакая.
Про це повідомив у коментарі Укрінформу заступник генпрокурора Євген Єнін.
"Офіційні папери до нас не заходили. Більше того, наскільки нам відомо, він не перебуває на даний час у міжнародному розшуку", - зазначив Єнін.
Як повідомляла "УМ", у 2010 році з майна Ігоря Бакая в Україні суд зняв арешт.
Начальник Головного управління розвідки Міноборони генерал-майор Кирило Буданов очолить оборонне відомство замість Олексія Резнікова, який залишить це міністерське крісло на тлі корупційних скандалів. >>
Президент Зеленський позбавив українського громадянства п’ятьох колишніх високопосадовців та низку менш публічних людей часів президентства Віктора Януковича. >>
Віцеспікерка німецького Бундестагу Катріг Герінг-Екардт підбила підсумки свого візиту в Україну. Перебуваючи в Одесі вона заявила, що наслідки загарбницької війни ми повинні подолати всі разом. Німеччина і надалі продовжить надавати всебічну підтримку Україні. >>
Незабаром Верховна рада збільшить термін дії воєнного стану та загальної мобілізації в Україні, ймовірно, знову на 90 днів. >>
Президент Європейської ради Шарль Мішель на пресконференції у Києві після саміт Україна-ЄС заявив, що Євросоюз і надалі підтримуватиме Україну попри погрози Кремля і Україна стане членом ЄС. >>
Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн переконана, що Україна стане членом Європейського союзу. >>