Україна заочно засудила зрадника-віцеадмірала Єлісєєва
Заочно засуджено до 15 років ув'язнення із позбавленням військового звання "віцеадмірал" колишнього першого заступника командувача ВМС ЗСУ, віцеадмірала Сергія Єлісєєва. >>
Задекларовані Юлією Тимошенко доходи зацікавили НАЗК.
Національне агентство з питань запобігання корупції проведе повну перевірку е-декларацій голови фракції "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді Юлії Тимошенко за 2015 і 2016 роки.
Відповідне рішення ухвалено на засіданні НАЗК у четвер.
Згідно з порядком, повна перевірка декларації починається наступного дня після ухвалення НАЗК відповідного рішення і триває 60 календарних днів. У разі необхідності строки проведення перевірки можуть бути продовжені ще на 30 днів.
За неофіційною інформацією, повну перевірку декларацій Тимошенко розпочато на підставі інформації Генеральної прокуратури.
Зазначимо, що у електронній декларації за 2015 рік Тимошенко вказала, що має 485 971 грн на банківському рахунку та 318 тисяч гривень готівки.
За 2016 рік вона задекларувала 876 тисяч 724 гривень доходів, а її чоловік Олександр - 3 мільйони 112 тисяч 710 гривень за 2016 рік.
Рух "Чесно", провівши дослідження, повідомляв, що партія "Батьківщина", яка задекларувала 7,5 мільйонів грн пожертвувань від громадян, часто фальсифікує походження цих коштів.
Заочно засуджено до 15 років ув'язнення із позбавленням військового звання "віцеадмірал" колишнього першого заступника командувача ВМС ЗСУ, віцеадмірала Сергія Єлісєєва. >>
Внаслідок цієї угоди Князєв отримав 5 років позбавлення волі, погодився на конфіскацію квартири та будинку і понад 200 тисяч доларів США особистих заощаджень, а також 1 248 700 доларів США хабара. >>
Вражає, але фігурант спілкувався з ворожкою щодо запланованого убивства, просив її про допомогу, щоб "хлопці зробили будівництво і благополучно поїхали додому". >>
Чимало людей, особливо тих, хто має певний статус, надягають різні маски: влади, героїзму, правоти, переконаності, страху. >>
Ще одним гостем ютуб-канала «Дума.Й» став француз Мішель Терещенко — нащадок відомої династії українських цукрозаводчиків і великих меценатів. >>
Є країни, які воюють на фронті. І є країни, які воюють у медійних заголовках. >>