У Києві відкрили меморіальну дошку-памʼятник Василю Стусу, фото
Меморіальну дошку-памʼятник Василю Стусу встановили на київському будинку, де жив поет. >>
Список на що можна витратити тисячу, розширили. Тепер за ці гроші можна придбати книги
Мінекономіки планує розширити перелік послуг, якими зможуть скористатися українці, які матимуть тисячу гривень за вакцинацію проти коронавірусу.
Тепер за гроші, що отримають щеплені, можна купити книги.
Як інформує Україна молода, про це повідомила міністр економіки Юлія Свириденко на своїй сторінці у Фейсбуці.
«Працюємо над тим, щоб можна було (за рахунок виплат – ред.) придбати книги. Наразі визначаємо черговість залучення напрямків діяльності у програму», — йдеться в повідомленні.
Вона зазначила, що ресурс на виплати «ковидної» тисячі держава має.
З 19 грудня 2021 року має запрацювати програма видачі 1 тис. грн вакцинованим громадянам України, яку озвучив Володимир Зеленський у своєму відеозверненні 15 листопада.
Вона триватиме до кінця 2022 року, в ній можуть взяти участь усі повністю вакциновані українці і близько 6 тис. суб'єктів бізнесу, які в результаті отримають кошти від цих віртуальних сертифікатів.
Прессекретар президента Сергій Никифоров запевнив, що на виплати можуть розраховувати «усі українці, які пройшли повний курс вакцинації — до 19 грудня і після».
Водночас отримати цю суму готівкою на руки буде неможливо, пояснив Нікіфоров. За його словами, ці гроші будуть своєрідним ваучером, сертифікатом чи депозитом у додатку Дія, який можна витратити лише на певний перелік послуг.
На віртуальну тисячу гривень можна буде придбати послуги у трьох сферах — це культура, подорожі та спорт:
—подорожі в межах України;
—квитки до кінотеатрів, театрів, музеїв, концертних залів, виставкових центрів або масових заходів;
—послуги у спортзалах чи фітнес-клубах, басейнах тощо.
Для тих, хто не має смартфонів чи Дії, обіцяють розробити окремий альтернативний механізм отримання обіцяної тисячі гривень.
Як повідомляла УМ, мешканці сіл не розуміють, чи зможуть вони скористатися президентською тисячею.
Меморіальну дошку-памʼятник Василю Стусу встановили на київському будинку, де жив поет. >>
Сьогодні, 13 листопада, 135 років від дня народження Остапа Вишні (справжн. – Губенко Павло Михайлович), українського письменника-сатирика і гумориста. Автор збірок «Діли небесні», «Вишневі усмішки», «Кому веселе, а кому й сумне». >>
Поетичні книжки зазвичай іменують збірками. >>
Про середнє Побужжя (південне й північне Підляшшя, а також Берестейщина), яке зараз належить двом державам — Польщі й Білорусі, пересічний українець мало знає. >>
Ще на двох престижних кінофестивалях здобула нагороди українська стрічка «Ти — Космос» режисера Павла Острікова. >>
Яблучний шедевр створила команда школярів 11 класу Новопетрівський ліцей Великомихайлівської селищної ради Одеської області , члени Молодіжної ініціативи "Руки молоді" разом із класним керівником Лілією Березовською. >>