Гурт “Без обмежень” презентував новий кліп “Вільні люди” до Дня гідності та свободи, який відзначають в Україні 21 листопада.
Як інформує Україна молода, кліп став доступним до перегляду на платформі YouTube.
Лідер гурту Сергій Танчинець зазначає, що відеоробота на пісню «Вільні люди» – це про 31 рік незалежності – 31 гордість нації. Про видатних людей і події України.
Гурт згадує у кліпі про всі роки української незалежності та перераховує її героїв, тих, хто надихав, на їхню думку, мільйони людей своїми вчинками.
Події, що згуртували навколо себе і стали ключовими в історії держави.
У відео можна побачити “31 гордість нації”, до яких музиканти зарахували:
В’ячеслава Чорновола, Андрія Шевченко, Володимира Кличка, Валерія Лобановського, Кузьму Скрябіна, Святослава Вакарчука, Ліну Костенко, Сергія Бубку, Мустафу Джемілєва, Аміну Окуєву, Сергія Кульчицького, Вадима Довгорука, Олександра Довженко, Квітку Цісик, Володимира Івасюка, Миколу Амосова, Георгія Гонгадзе, Героїв Небесної Сотні, та інших.
Сергій зізнається, що було складно обмежитись і скласти перелік із 31-ї персони, бо Україна сильна та багата яскравими, талановитими та героїчними людьми.
Він вважає , вільним людям, є ким і чим пишатися. Але люди, яких вони обрали, це їхній (музикантів – УМ) вибір, вони так відчувають.
“Вільні Люди” – це маніфест сильних, незалежних та вільних духом людей. Вільні люди – не тільки про народ, що живе на незалежній території, а й про особистостей, що мають внутрішню свободу і знають, як бути собою”, – зазначається на сторінці гурту у фейсбуці.
Олександр Лідаговський, відомий киянам своїми скульптурами в парку Шевченка, на Пейзажній алеї, а також у Печерському районі, продовжує творити й під час війни. >>
У Київській публічній бібліотеці імені Самеда Вургуна відкрили виокремлену книгозбірню українського поета та перекладача тюркських літератур Миколи Мірошниченка (1947—2009). >>
Львів — це місто не лише найароматнішої кави, а й романтичної музичної історії, пов’язаної з Францом Ксавером Моцартом — сином знаменитого австрійського композитора і музиканта-віртуоза Вольфганга Амадея. >>
У крайньому романі Стівена Кінга «Голлі» (Х.: Клуб сімейного дозвілля, 2024) знову немає нічого від класичного іміджу «короля жахів»: ані містики, ні фентезійних істот. >>