Євробачення: пісня «Шум» гурту Go_A надихає європейців вчити українську

11:10, 16.05.2021
Євробачення: пісня «Шум» гурту Go_A надихає європейців вчити українську

Гурт Go_A під час репетиції у Ротердамі.

Пісня «Шум» етнічного гурту Go_A, який представляє Україну на Євробаченні, викликає в іноземних фанатів конкурсу бажання вчити українську мову.

 

Як інформує Україна молода, про це сказала солістка гурту Катерина Павленко у Нідерландах під час підготовки до конкурсу.

 

«Нам дуже приємно що у соцмережах, зокрема, з Британії, Ісландії, з багатьох країн нам пишуть українською мовою. Вітаються з нами українською мовою. Нам дуже приємно, що вони намагаються з нами спілкуватися нашою мовою. Людям цікаво, що відбувається. Вони починають шукати тексти, цікавитися, хто ми, що ми і чому ми в зеленій шубі. Мені дуже багато людей пишуть, що вони почали вивчати українську мову. Навіть сьогодні скріни скидали, що скачали програму спеціальну, як в нас є програми, де ми вчимо англійську мову, так само вони скачали програму де вчать українську мову», - розповіла пані Павленко у коментарі Укрінформ.

 

 

На думку одного із учасників гурту Тараса Шевченка, іноземці занурюються в українську мову і починають вивчати, бо гурт не викладає великих релізів про пісню.

 

За його словами, декілька днів тому учасники гурту натикнулися на ситуацію в соцмережах, коли люди зі Швеції пояснювали англійською людям з Британії про що саме йдеться у пісні «Шум».

 

«Через те, що ми не викладаємо великих пресрелізів про що наша пісня, вони самі починають це вивчати і самі занурюються в українську культуру. Нам здається, що це чудово. Зокрема, вчора нам писав хлопець, який сам з Мексики, але вивчає українську філологію в Польщі», - каже Тарас Шевченко.

 

 

Зауважимо, що у нідерландському місті Роттердам, щоб потрапити до комплексу Ahoy, де цього року проходить “Євробачення-2021”, кожні 48 годин треба робити тест на коронавірус.

 

Зокрема, акредитація в журналістів починає діяти лише за наявності негативного результату на коронавірус. Тест роблять безкоштовно у сусідній будівлі поруч із комплексом Ahoy. Це швидкі дихальні тести на коронавірус та експрес-тести, що за процедурою схожі з ПЛР-тестами.

 

Результат надходить на пошту вже через 15 хвилин після процедури, і лише у разі негативного результату можна отримати доступ та активацію акредитації для ЗМІ. За такою самою процедурою допускають персонал та організаторів конкурсу.

 

Перебувати в комплексі Ahoy можна лише у спеціальних масках, які видають на вході.

 

 

Наразі тривають останні приготування до "Євробачення-2021". Учасники конкурсу проводять репетиції та дають пресконференції.

 

Цьогорічний міжнародний пісенний конкурс відбудеться з 18 по 22 травня в Роттердамі. Україну на конкурсі представить гурт Go_A із піснею "Шум".

 

Читайте також: Пономарьов із зірками записав унікальний піснеспів.