Українські артисти, організатори фестивалів та концертів, а також «Українська музична профспілка» прийшли з мітингом під будівлю Кабінету міністрів на підтримку концертно-музичної індустрії. В акції під назвою «Нас не чують» взяли участь Оля Полякова, Alyona Alyona, Аліна Паш, шоумен Андрій Джеджула, а також низка інших діячів шоу-бізнесу.
Мітинг зібрав близько 100 осіб. Вони протестують проти вибіркових карантинних обмежень та дискримінації організаторів концертів. Основна вимога — дати можливість працювати і створити умови, які дозволять індустрії вижити.
В руках у протестувальників плакати: "Нас не чують", "Карайте винних, а не всіх підряд", "Ми проти дискримінації", "Кабмін, не порушуй конституцію".
«Останніми діями КМУ у вигляді постанови 720 від 26 серпня ми вже не можемо миритися. Тепер організаторів поділяють ще й за таким принципом: ті, що при реєстрації бізнесу вибрали «концертний» КВЕД як основний, мають право проводити культурні заходи. Всі інші — ні. Хоча насправді всі розуміють, що основний КВЕД — це формальність при реєстрації СПД, і взагалі КВЕДи потрібні тільки для статистики», — заявили організатори.
Серед іншого, учасники протесту вимагають від прем'єр-міністра України Дениса Шмигаль створити робочу групу за участю представників музичної індустрії з одного боку і МОЗ, Мінкультури і МВС з іншого для спільної розробки програми виходу з кризи.
«Туреччина в кольорах мистецтва» — так називається художня виставка, яка днями відкрилася в столичному Музеї-квартирі Павла Тичини за підтримки Офісу з питань культури та інформації Посольства Республіки Туреччина в Україні. >>
У Києві завершилася виставка «Україна ВАУ», яку відвідали 250 тисяч людей. Ця цифра говорить про неабиякий інтерес до проєкту, який у цікавому форматі популяризує історію і здобутки українців. >>
У Швейцарії скасували показ пропагандистського фільму «Майдан: дорога до війни», створеного телеканалом країни-агресорки RT, який іще донедавна називали повною назвою Russia Today. >>
У січневі дні виповнюється 117 років від дня народження однієї з найупізнаваніших українських художниць — Марії Примаченко. «Україна молода» запросила до розмови журналістку, мистецтвознавицю і письменницю Людмилу Лисенко >>