У цих книгах — голос українського народу: Захід має знати правду про повномасштабну агресію росіян
«Душевні муки звичайних людей часто губляться серед історій про війну. >>
Картини на виставці Порошенка символічно вирішили оточити ґратами та колючим дротом. (Фото з ФБ-сторінки Петра Порошенка)
Петро та Марина Порошенки відкрили виставку картин із сімейної колекції у музеї Гончара у п'ятницю, 26 червня. Картини символічно вирішили оточити ґратами та колючим дротом.
Про це повідомляє «Україна молода» у п’ятницю.
«Нинішня влада спромоглася лише на один «позитив»: своїми безглуздими та незаконними діями зробила рекламу Музею Івана Гончара. Сьогодні тут відкрилася незвичайна виставка, де представлені полотна митців, більшість з яких мають безпосередній стосунок до України. Запрошую усіх відвідати цю інсталяцію. Приходьте, щоб побачити на власні очі, до чого призводять безглузді дії влади», - сказав Петро Порошенко.
Однак після того як родина Порошенків полишила музей, до нього завітали слідчі ДБР.
Як заявив директор музею Петро Гончар, слідчі і цього разу не пред'явили жодних документів, а приїзд назвали необхідністю "огляду творів мистецтва". Адвокат директора музею попросив показати постанову суду, згідно із якою це можна робити, однак слідчий не виконав прохання і залишив територію музею.
Нагадаємо, 22 травня Порошенка викликали на допит до ДБР в якості свідка у справі про незаконне переміщення через кордон 43 картин всесвітньо відомих художників.
Повідомлялося, що представники ДБР приїхали до музею Гончара, де вручили повістку про повторний виклик на допит п'ятого президента Петра Порошенка його дружині Марині, проте адвокат Порошенка цю інформацію заперечує.
Згодом директор музею Івана Гончара заявив, що співробітники ДБР не надали відповідного рішення суду та ввірвалися в музей, зламавши двері. У Державному бюро розслідувань запевнили, що не застосовували "будь-які заходи фізичного впливу" біля музею Івана Гончара 26 травня.
«Душевні муки звичайних людей часто губляться серед історій про війну. >>
Олександр Лідаговський, відомий киянам своїми скульптурами в парку Шевченка, на Пейзажній алеї, а також у Печерському районі, продовжує творити й під час війни. >>
Підтримати талантами воїнів, які нині потребують невідкладної медичної допомоги, — таку мету поставили собі учасники мультикультурного фестивалю «Етнічний віночок», який відбувся нещодавно на сцені головного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка. >>
У Київській публічній бібліотеці імені Самеда Вургуна відкрили виокремлену книгозбірню українського поета та перекладача тюркських літератур Миколи Мірошниченка (1947—2009). >>
Львів — це місто не лише найароматнішої кави, а й романтичної музичної історії, пов’язаної з Францом Ксавером Моцартом — сином знаменитого австрійського композитора і музиканта-віртуоза Вольфганга Амадея. >>
Поміркувати про поезію Богдана Томенчука найкраще з авторськими строфами: >>