«Молодість»: жюрі кінофестивалю оголосило переможців
Переможців.оголосив 53-й Київський міжнародний кінофестиваль "Молодість", нагородження відбувалося 2 листопада. >>
Мак пам’яті художник Андрій Єрмоленко зобразив на плакаті у вигляді кульового поранення в область серця зі слідами крові, що розтікаються по вишиванці.
Художник Андрій Єрмоленко, відомий своїми оригінальними мистецькими проектами, знову вразив українців.
Цього разу митець створив пронизливий плакат до 75-ї річниці закінчення Другої світової війни в Європі, який лаконічно демонструє пожертву України в тій страшній війні, її внесок у перемогу і проводить паралель між минулим і сучасним.
Як інформує «Україна молода», графік Андрій Єрмоленко оприлюднив свій плакат у День пам’яті і примирення, 8 травня у Facеbook.
Мак пам’яті художник зобразив на плакаті у вигляді кульового поранення в область серця зі слідами крові, що розтікаються по вишиванці.
Відоме гасло «Ніколи знову» митець обіграв на постері по-іншому: «Ніколи? Знову…», натякаючи на війну з російськими окупантами на Донбасі.
На пронизливий плакат відреагувало чимало відомих українських діячів політики і культури.
«Українські художники продовжують вражати. Цього разу Андрій Єрмоленко. Дякую», - написав нардеп, колишній голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович.
"Дякую, Андрію Єрмоленко! Це дуже влучно!", - написав екснардеп Борислав Береза.
Актриса Ірма Вітовська-Ванца також перепостила плакат художника і закликала українців заповнювати свої історичні пробіли, щоб не повторювати помилок минулого в майбутньому.
«Для України ця війна має особливу жахливу правду, бо вона почалась набагато раніше... Українці воювали в усіх воюючих сторонах. І часто їх присутність в них відбувалась поза їх волею. Українці, що були призвані до угорської та румунської армій (українці Закарпаття, Буковини і Бессарабії), українці, що були призвані до польського війська (Галичина, Волинь), українці, що воювали в лавах радянської армії, в лавах УПА, українці, що воювали в різних військових загонах супротиву та партизанських загонах, українці, що воювали у військах США, Великобританії, Канади, Франції», - написала Ірма Вітовська про своє бачення плаката художника.
Андрій Єрмоленко – педагог, науковець, художник, відомий своїми оригінальними мистецькими проектами. Широко відомий в Україні завдяки нашивкам для сотень Євромайдану і воїнів АТО (зокрема, «Укроп»), та серії неофіційних логотипів для найбільших міст України «United Colours of Ukraine».
Андрій Єрмоленко також створив серію робіт «Шевченкініана», де Шевченко був виставлений у ролі Будди, рок-зірки, міліціонера.
Раніше, в ексклюзивному інтерв'ю "України молодій", Андрій Єрмоленко розповів, чому вирішив зобразити Шевченка, Лесю Українку, Франка зі зброєю — бо вони відстоюють Україну зі зброєю в руках.
Переможців.оголосив 53-й Київський міжнародний кінофестиваль "Молодість", нагородження відбувалося 2 листопада. >>
Під час виконання бойового завдання на Торецькому напрямку загинув військовослужбовець, письменник, історик і теолог Юрій Канюк. >>
Міжнародний фестиваль «Київський тиждень критики» — восьмий — традиційно у столиці відбувся в кінотеатрі «Жовтень». >>
У Києві до 3 листопада проходить 9-денний легендарний Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість», історія якого почалася в 1970 році. >>
Фентезійних творів нині з’являється стільки, що встежити за всіма майже нереально. >>
У Києві є (був) кінотеатр, якому в цьому році виповнилося 113 років. >>