Зомбі-хорор мультфільми: аніматори осучаснили «Кобзаря» Тараса Шевченка (відео)

11:05, 24.04.2017
Зомбі-хорор мультфільми: аніматори осучаснили «Кобзаря» Тараса Шевченка (відео)

Аніматори сподіваються на успіх мультфільма (скріншот відео)

В Україні презентують анімаційний серіал за «Кобзарем» Тараса Шевченка, твори якого автори осучаснили анімацією у стилі зомбі-хорор.

Усього у серіалу має бути 12 серій. Невдовзі його мають показати на одному з загальнонаціональних каналів.

Анімують "Кобзаря" творці коміксу "Даогопак". Вони впевнені: сучасній людині треба подавати Шевченка по-новому.

В основі першої серії анімаційного серіалу – містичний вірш "За байраком байрак", який розповідає про козака-мерця, що піднявся з могили.

"Якщо ми будемо працювати з Шевченком як із кріпаком, то це буде сльозлива шароварщина. А якщо як із Стівеном Кінгом, як з автором хорорів, то буде зовсім інше ставлення", – каже продюсер серіалу Максим Прасолов.

Короткометражний мультфільм створювали цілий рік, для цього зробили понад 400 малюнків у складному стилі українського бароко, повідомляє "Радіо свобода".

"У нас не було технічних кадрів, це все зроблено рукою нашого художника Олексія Чебикіна. Анімували всі сцени з його малюнків. Кожна фігура розрізалася на частини – від 20 до 140 – і ці частини анімувалися", – пояснює режисер Богдан Шевченко.

На запитання, чи сподобався б такий мультфільм самому Тарасу Григоровичу, автори відповідають: "Він був би в захваті, сказав би: кльово, чуваки, давайте ще".