Про що мовчить Зеленський. Кому після війни належатимуть ключі від українських надр?
Хоча нам цього прямо ніхто не каже, але ми розуміємо: нас ведуть негативними сценаріями. >>
Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн заявила про посилення гуманітарної допомоги українцям. (facebook.com/EuropeanCommission)
Європейський Союз виділяє Україні 40 мільйонів євро гуманітарної допомоги для підготовки до зими. Зокрема, йдеться про ремонти перед початком холодів.
Як інформує Україна молода, про це повідомила Єврокомісія 6 вересня.
Зазначається, що з цієї суми 35 мільйонів євро підуть на гуманітарні проєкти в Україні, а ще 5 млн євро — на підтримку українських біженців та приймаючих їх громад у Молдові.
«росія невпинно атакує енергетичну інфраструктуру України. Незабаром температура знизиться, тому ми посилюємо гуманітарну допомогу українцям, які цього потребують. З новим пакетом на 40 мільйонів євро на ремонтні роботи, електроенергію, опалення та житло», — заявила президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.
Основна мета цього фінансування — допомогти Україні підготуватися до морозних зимових місяців. Гроші підуть на ремонти пошкоджених будівель, забезпечення електроенергією та опаленням, а також притулок тим, хто найбільше потребує.
Тоді як у Молдові кошти спрямують на допомогу найбільш уразливим біженцям, щоб забезпечити їм захист і доступ до основних послуг, а також підвищити готовність до додаткових потоків мігрантів.
Хоча нам цього прямо ніхто не каже, але ми розуміємо: нас ведуть негативними сценаріями. >>
На посилення морської оборони України Норвегія виділяє ще додатково 2,7 млрд норвезьких крон (близько $242,38 млн). >>
Нові правила для в’їзду до країн Європейського Союзу вступлять в дію вже у 2025 році. >>
Касаційну скаргу росії суд у Нідерландах відхилив, підтвердивши рішення Гаазького арбітражу про виплату компенсації "Нафтогазу" за привласнені активи в окупованому Криму. >>
По всій Україні зранку 13 грудня енергетична системаперебуває під масованим російським ударом. >>
У наступному році в Україні планують уніфікувати графіки відключення електроенергії - вони діятимуть однаково для всіх жителів однієї зони. Загалом в Україні, ймовірно, буде три зони споживання. >>