У бойові бригади на закупівлю дронів спрямували 1,89 млрд грн
Міністерство оборони України виділило додаткові 1,89 мільярда гривень на покупку дронів. >>
Бронетранспортер Fuchs
Німецький виробник зброї Rheinmetall планує розширити виробництво та виготовити бронемашини Fuchs та Lynx в Україні. Перші одиниці цих бронемашин очікується випустити вже у 2024 році.
Як інформує Україна молода, про це повідомляє Reuters.
За словами генерального директора Rheinmetall Арміна Паппергера, компанія очікує підписання угоди з Україною про виробництво бронетранспортерів Fuchs і бойових машин піхоти Lynx до початку наступного року.
"Після підписання контракту ми хочемо закінчити перший (Fuchs) протягом 6-7 місяців, а перший Lynx - протягом 12-13 місяців", - сказав Паппергер.
Зазначається. що Україна значною мірою покладається на фінансову та військову підтримку Заходу, який вклав десятки мільярдів доларів в озброєння, відколи Росія розпочала повномасштабне вторгнення в лютому 2022 року.
Крім того, українські урядовці сподіваються, що співпраця із західними виробниками озброєнь допоможе відродити вітчизняну оборонну промисловість.
В Україні зареєстровано спільне підприємство німецького концерну Rheinmetall і АТ "Українська оборонна промисловість".
Як повідомляла УМ, уряд Німеччини надав замовлення німецькій оборонній компанії Rheinmetall на виготовлення понад 150 тисяч боєприпасів для України.
Міністерство оборони України виділило додаткові 1,89 мільярда гривень на покупку дронів. >>
Вранці 15 грудня в Керченській протоці стало відомо, що тонуть два танкери "Волгонефть 212" і "Волгонефть-239", їх розламало навпіл, і мазут почав текти у воду. >>
Володимир Зеленський 10 грудня розповів про випробування нової ракети вітчизняного виробництва «Рута». >>
Друга партія літаків F-16 від Данії вже прибула в Україну. >>
Шість суховантажних суден ПрАТ "Українське Дунайське пароплавство" вирішило продати, як непрофільні активи. >>
45% загальної вартості контрактів, або 128,6 млрд грн при загальному бюджеті 284,96 млрд грн, Державне підприємство «Агенція оборонних закупівель» віддала спецімпортерам, які фактично є посередниками та здійснюють значну частину власних закупівель також у посередників. >>