Українські FPV-дрони на оптоволокні презентувало Міноборони, фото
Демонстраційний показ FPV-дронів на оптоволокні провело Міністерство оборони України – їх оцінили військові оператори безпілотників. >>
Нетаньягу озвучив свої побоювання щодо надання зброї Україні (Фото з відкритих джерел)
Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу наголосив, що Ізраїль не надає зброю Україні, оскільки боїться, щоб та не потрапила до рук росіян, а тоді до Ірану.
Як інформує Україна молода, про це він повідомив в інтерв’ю «The Jerusalem Post”.
«Я думаю, що Ізраїль перебуває в особливій ситуації, відмінній від, скажімо, Польщі, Німеччини, Франції чи будь-якої іншої західної країни, яка допомагає Україні.
По-перше, ми маємо близький військовий кордон з Росією. Наші пілоти літають поруч з російськими пілотами в небі над Сирією. І я думаю, що важливо, щоб ми зберігали нашу свободу дій проти спроб Ірану військово розміститися на нашому північному кордоні.
По-друге, у нас також є побоювання, що будь-які системи, які ми надамо Україні, будуть використані проти нас, тому що вони можуть потрапити до рук Ірану і бути використані проти нас. І, до речі, це не теоретична можливість. Це насправді сталося із західним протитанковим озброєнням, яке ми зараз бачимо на наших кордонах. Тому тут треба бути дуже обережними»,— зазначив Нетаньягу.
Він назвав підхід Ізраїлю до допомоги Україні "збалансованим" і вважає його правильним. За його словами, глави західних держав "розуміють, що Ізраїль знаходиться в іншій ситуації, ніж будь-хто з них".
З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну в лютому 2022 року Ізраїль надає Україні гуманітарну допомогу, але ізраїльський уряд зазнав різкої критики за відмову відправити зброю в Україну.
В лютому 2023 року видання "Times of Israel" писало, що Нетаньягу під час зустрічі з президентом Франції заявив, що готовий відправити в Україну "військові речі ", але не готовий зайти надто далеко, щоб не спровокувати Росію.
Також Нетаньягу заявляв, що розглядає питання щодо надання Україні військової допомоги, включаючи ізраїльську систему протиповітряної оборони "Залізний купол".
Як повідомляла УМ, Україна почала отримувати від ізраїльської компанії RADA Electronic Industries радари для попередження про ракетні напади.
Демонстраційний показ FPV-дронів на оптоволокні провело Міністерство оборони України – їх оцінили військові оператори безпілотників. >>
Транспортування російського природного газу територією України таки зупинили в інтересах національної безпеки рівно о 7:00 ранку 1 січня 2025 року. >>
Крім військової допомоги, Сполучені Штати Америки також направили Україні $3,4 мільярда додаткової прямої бюджетної підтримки. >>
Вперше Україна отримала скраплений природний газ зі США - постачання відбувалось через Грецію. >>
Німеччина виділила Україні черговий пакет військової допомоги, куди, зокрема, увійшли системи ППО IRIS-T, а також 2 пускові установки до Patriot. >>
До ідеї, щоб держава мала свою ядерну зброю прихильно ставляться 73% українців. Не підтримують цю ідею 20% опитаних та ще 7% не визначились щодо цього питання. >>