У бойові бригади на закупівлю дронів спрямували 1,89 млрд грн
Міністерство оборони України виділило додаткові 1,89 мільярда гривень на покупку дронів. >>
Прем‘єр-міністри Шмигаль та Моравецький зустріли перші танки Leopard 2 в Україні. (facebook.com/dshmyhal)
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Україна сьогодні витрачає на оборону майже весь державний бюджет мирного часу, тому видатки на соціальну та гуманітарну сферу фінансуються коштом іноземної фінансової допомоги.
Як інформує Україна молода, про це він заявив на зустрічі з журналістами.
За його словами, сьогодні Україна має величезний дефіцит бюджету, що викликано різко збільшеними витратами на оборону.
«Сьогодні ми витрачаємо на армію майже весь бюджет країни мирного часу. Водночас соціальний і гуманітарний складники фінансуються за підтримки наших партнерів, яким Україна за це дуже вдячна», – заявив він.
Шмигаль зазначив, що Єврокомісія виділила Україні 18 млрд євро макрофінансової підтримки на 2023 рік, США – понад $10 млрд. Також підтримка надходить з інших країн.
До речі, пан Шмигаль разом із польським колегою Моравецьким та міністром оборони Резніковим зустріли перші 4 танки Leopard 2 в Україні.
Нагадаємо, 24 лютого Польща першою надала Україні танки Leopard 2.
Як повідомляла УМ, глава уряду Польщі Моравецький перебуває в Україні з візитом. Разом із президентом Зеленським він відвідав поранених бійців ЗСУ та запропонував їм лікування та реабілітацію в Польщі.
Міністерство оборони України виділило додаткові 1,89 мільярда гривень на покупку дронів. >>
На посилення морської оборони України Норвегія виділяє ще додатково 2,7 млрд норвезьких крон (близько $242,38 млн). >>
Володимир Зеленський 10 грудня розповів про випробування нової ракети вітчизняного виробництва «Рута». >>
На кордоні Дніпропетровської області лінії оборони досі залишаються недобудованими, а між Великою Новосілкою, Кураховим і Покровськом є проломи, які можуть стати критичною вразливістю у разі наступу російських військ. >>
Друга партія літаків F-16 від Данії вже прибула в Україну. >>
45% загальної вартості контрактів, або 128,6 млрд грн при загальному бюджеті 284,96 млрд грн, Державне підприємство «Агенція оборонних закупівель» віддала спецімпортерам, які фактично є посередниками та здійснюють значну частину власних закупівель також у посередників. >>