Зброя та військова техніка: Німеччина виділила новий пакет допомоги для України
Німеччина виділила Україні черговий пакет військової допомоги, куди, зокрема, увійшли системи ППО IRIS-T, а також 2 пускові установки до Patriot. >>
Байрактари справно нищать ворожу бронетехніку. (facebook.com/serega.misura)
Перший ударний безпілотник Байрактар, який надійшов на Сумщину для захисту від ворога, уже завдав точкового удару по колонах російської техніки і знищив сотні одиниць.
Як інформує Україна молода, про це повідомив голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький, підбиваючи підсумки попередня дня війни, 28 лютого.
«У нас в області з’явився перший “Байрактар”, який уже наніс точковий удар по колонах російської техніки і знищено сотні одиниць. Перший такий приклад — це було знищено близько 100 танків, близько 20 “Градів”, бензовози і бронетехніку», - сказав пан Живицький у своєму відеозвіті на Facebook у ніч на вівторок.
І додав: «Ми очікуємо ще на декілька “Байрактарів” у нас в області, чекаємо також на європейські конвої із захистом для наших воїнів: раціями, тепловізорами».
Нагадаємо, кілька днів тому Збройні Сили України застосували ударний безпілотник Байрактар і знищили ворожий залізничний ешелон з пальним.
Як повідомляла «УМ», міністр оборони Олексій Резніков заявив, що варварські російські обстріли ракетами та РСЗО мирних міст – це свідчення, що вони нездатні більше воювати з озброєними українцями, а можуть лише з мирними, як останні боягузи.
Німеччина виділила Україні черговий пакет військової допомоги, куди, зокрема, увійшли системи ППО IRIS-T, а також 2 пускові установки до Patriot. >>
До ідеї, щоб держава мала свою ядерну зброю прихильно ставляться 73% українців. Не підтримують цю ідею 20% опитаних та ще 7% не визначились щодо цього питання. >>
Міністерство оборони України виділило додаткові 1,89 мільярда гривень на покупку дронів. >>
Володимир Зеленський 10 грудня розповів про випробування нової ракети вітчизняного виробництва «Рута». >>
Друга партія літаків F-16 від Данії вже прибула в Україну. >>
45% загальної вартості контрактів, або 128,6 млрд грн при загальному бюджеті 284,96 млрд грн, Державне підприємство «Агенція оборонних закупівель» віддала спецімпортерам, які фактично є посередниками та здійснюють значну частину власних закупівель також у посередників. >>