Посилення морської оборони: Норвегія виділяє Україні 2,7 млрд крон
На посилення морської оборони України Норвегія виділяє ще додатково 2,7 млрд норвезьких крон (близько $242,38 млн). >>
У Данії схвалили введення в експлуатацію газопроводу «Північний потік-2». (Фото: nord-stream2.com)
Данське енергетичне агентство вважає, що компанія Nord Stream 2 AG виконала відповідні умови, включаючи умови щодо сертифікації.
Відтак, агентство ще 4 жовтня схвалило введення в експлуатацію газопроводу «Північний потік-2».
Як передає Україна молода, про це інформують європейські ЗМІ з посиланням на прес-службу агентства у вівторок.
Проект трубопроводу на континентальному шельфі Данії є частиною більшого проекту газопроводу, що складається з двох паралельних ниток довжиною 1230 км для транспортування газу з Росії до Німеччини.
Трубопроводи можуть транспортувати 55 млрд кубометрів природного газу на рік. Вони починаються в Росії і проходять через фінські, шведські, данські та німецькі морські райони і виходять на берег біля німецького узбережжя.
Данське енергетичне агентство надало дозвіл на будівництво Північного потоку-2 ще 30 жовтня 2019 року, а дозвіл на експлуатацію - 1 жовтня 2020 року.
Дозволи були видані з декількома умовами, частина з яких повинні були бути виконані перед будівництвом, а інші - до введення в експлуатацію.
На посилення морської оборони України Норвегія виділяє ще додатково 2,7 млрд норвезьких крон (близько $242,38 млн). >>
Вранці 15 грудня в Керченській протоці стало відомо, що тонуть два танкери "Волгонефть 212" і "Волгонефть-239", їх розламало навпіл, і мазут почав текти у воду. >>
Нові правила для в’їзду до країн Європейського Союзу вступлять в дію вже у 2025 році. >>
Касаційну скаргу росії суд у Нідерландах відхилив, підтвердивши рішення Гаазького арбітражу про виплату компенсації "Нафтогазу" за привласнені активи в окупованому Криму. >>
По всій Україні зранку 13 грудня енергетична системаперебуває під масованим російським ударом. >>
У наступному році в Україні планують уніфікувати графіки відключення електроенергії - вони діятимуть однаково для всіх жителів однієї зони. Загалом в Україні, ймовірно, буде три зони споживання. >>