«Вбивство вихідного дня»: підприємці України вийшли на протести

15:00, 13.11.2020
«Вбивство вихідного дня»: підприємці України вийшли на протести

Низка міст відмовляється виконувати рішення уряду щодо карантину вихідного дня

Населення низки міст України 13 листопада вийшло на протест через введення карантину вихідного дня. Підприємці та працівники вимагають, аби уряд скасував нові обмеження, які позбавлять їх доходу.

 

Як інформує УМ, про акції протесту 13 листопада через карантин вихідного дня інформує низка ЗМІ.

 

В Івано-Франківську біля будівлі Нацполіції області люди зібралися на акцію протесту "Маю право працювати". За даними видання Galka.if, ресторатори та працівники стукали каструлями та тримали плакати "Наші діти голодують", "Людина їсть не тільки в будні", "Карантин вихідного дня – це мільйон людей без роботи".

 

 

"Ми не проти карантину як такого, але це має бути узаконено нормально. Вірусу вдень у нас немає, а ввечері є? У вихідні не можна працювати, а у будні можна? Дайте нам працювати нормально", - сказала кухарка холодного цеху Галина Гебура, передає Galka.if.

 

 

У Харкові понад тисяча людей зібралася на протест під стінами облдержадміністрації У Харкові люди вийшли на протест через карантин вихідного дня: що відомо . Представники Асоціації рестораторів анонсували, що загалом на мітинг вийде близько 5 тисяч протестуючих. Для забезпечення порядку на мітинг прийшли правоохоронці.

 

Мітингувальники принесли з собою миски, ложки та плакати. Деякі представники ресторанного бізнесу пропонують відправити уряд на карантин, а міністра охорони здоров'я Максима Степанова – у відставку, пише Оbjectiv.tv.

 

Харків'яни заявили, що необхідно відправити на повний локдаун усю країну й виплачувати людям фінансову допомогу. В іншому випадку карантин не слід вводити.

 

Власники ресторанів у Харкові протестують проти карантину вихідного дня

 

На акцію протесту через карантин вихідного дня під стінами міськради Черкас 13 листопада зібралося близько 200 підприємців, повідомляє Zmi.ck. Люди вийшли з плакатами "Гетьманцев – не плутай малий бізнес із великими мережами", "Право на працю" та "Вимагаємо недопущення вибіркового закриття бізнесу на карантин" тощо.

 

У Черкасах 200 людей вийшли на протест через карантин вихідного дня

 

Як повідомляла УМ, низка міст відмовляється виконувати рішення уряду. Серед них – Рівне, Одеса, Львів та інші.

 

Кабінет Міністрів планує виплачувати грошову компенсацію підприємцям та працівникам, які залишаться без заробітку у карантин вихідного дня.

 

Через карантин збідніють 9 млн українців