Перший у світі: Маск став доларовим трильйонером
Першим у світі доларовим трильйонером став епатажний американський підприємець Ілон Маск. >>
Німець побив світовий рекорд, проживши під водою 120 днів.
Німецький відчайдух Рудігер Кох побив світовий рекорд, проживши під водою 120 днів у зануреній капсулі біля узбережжя Панами. Попередній 100-денний рекорд належить американцю Джозефу Дітурі.
Як інформує УМ, про це повідомило видання AFP.
Німецький аерокосмічний інженер визирнув зі своєї капсули в присутності судді Книги рекордів Гіннеса Сусани Рейес. Вона підтвердила новий рекорд.
«Це була чудова пригода, і тепер вона закінчилася, насправді мені сумно, що це закінчилося. Мені дуже сподобався час, проведений тут», — сказав Кох, коли залишив капсулу на глибині 11 метрів під водою.
Щоб відсвяткувати, Рудігер Кох виголосив тост із келихом шампанського, викурив сигару, а потім стрибнув у Карибське море, де його підібрав човен і доставив на сушу для святкової вечірки.
Капсула Коха була обладнана для комфорного життя: ліжко, туалет, телевізор, комп’ютер, інтернет, велотренажер. Капсула була приєднана до іншої, що височіла над хвилями. Від верхньої капсули до нижньої по трубі вели вузькі гвинтові сходи. До німця приходили відвідувачі й лікар. Сонячні панелі на поверхні забезпечували електроенергію для Коха.
.jpg)
Чотири камери знімали перебування Рудігера Коха в капсулі, ці відео слугували доказом, що він ніколи не піднімався на поверхню.
Рудігер Кох сказав, що його рекорд може змінити уявлення про людське життя — і про те, де люди можуть оселитися, навіть назавжди.
Як повідомляла УМ, Настрій не завадив: 2-річна одеситка Емма Клочкова встановила рекорд України на 25-метровій дистанції.
Першим у світі доларовим трильйонером став епатажний американський підприємець Ілон Маск. >>
В Мюнхені нещодавно презентували чотирисерійний документальний фільм «Ральф і Етьєн: ми говоримо «Так» («Ralf & ?tienne: Wir sagen Ja»). >>
Цю милу новину повідомила нещодавно на своїй сторінці у Facebook керівниця Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова. >>
Відвідавши 42 музеї менш ніж за 12 годин, британець Бен Мелхем встановив світовий рекорд. >>
Ветеран з Донеччини, 25-річний Степан Коробкін, після важкого поранення на передовій та ампутації правої руки піднявся на Кіліманджаро. >>
Нещодавно я писала матеріал про переробку різдвяних ялинок у різних країнах Європи: ними годують тварин, опалюють приміщення чи удобрюють ґрунт. >>