Кондратюк присоромив Горбунова за виділені з бюджету 33 млн грн на серіал

19:10, 19.07.2023
Кондратюк присоромив Горбунова за виділені з бюджету 33 млн грн на серіал

Кондратюк наголосив, що у той час, коли вся Україна збирає гроші на дрони, виділяють неймовірні кошти на серіали

Ігор Кондратюк, український продюсер і ведучий, звернувся до свого колеги Юрія Горбунова з проханням відмовитися від отримання державних коштів, виділених на створення нового серіалу.

 

Як інформує Україна молода, про це стало відомо з емоційного відео  Кондратюка.

 

Кондратюк порушив питання, що турбує мільйони українців: «Чому держава виділяє гроші на другорядні речі, у той час як вони збирають гроші на дрони та інші потреби ЗСУ». У своєму відео він звернувся до колеги, актора, ведучого і продюсера Юрія Горбунова.

 

За даними порталу закупівель Прозорро, 18 липня студія Горбунова Прототип продакшен і ДП підписав контракт Мультимедійна платформа іномовлення України підписали угоду на створення серіалу СМТ Інгулець. На роботу над серіалом виділили 33 млн грн коштів з держбюджету. Новина про виділення такої суми з держбюджету обурила Кондратюка.

 

Він порівняв дві новини, які з’явилися майже одночасно: про оголошення збору Сергія Притули  на розвідувальні комплекси БПЛА за 120 млн грн і виділення 33 млн грн на виробництво серіалу.

 

«У мене трошечки розриває бошку. Я вчора говорив з херсонськими нацгвардійцями, що їм потрібно і скільки це коштує. Я знаю, що збори падають. І я знаю, що ці новини діаметрально протилежні, вони знаєте, що роблять? Вони роблять найгірше. Вони роблять з українців, які є крутою, відчайдушною волонтерською нацією, вони роблять з українців націю, яка буде сповідувати принцип — моя хата з краю. І пофігу мені ЗСУ і все інше.

 

Шановний Юро, на чорта зараз використовувати державні 33 млн, коли в країні не вистачає дронів і засобів боротьби з дронами Росії, з РЕБАми, навіщо? Я звертаюсь публічно, бо я розумію, що ти не шантажем взяв ці гроші. Їх тобі виділили. І може, це відео почують ті, хто тобі виділили. Може, в них хоч щось спрацює", — сказав він, нагадавши, що в разі, якщо росіяни захоплять Україну, то й музей Голодомору вже буде непотрібний.

 

Він звернувся до українців із проханням не використовувати державні кошти на ненагальні потреби.

 

«Люди добрі, не використовуйте зараз державні кошти ні на що, крім критичної інфраструктури і Збройних сил України. Благаю!» — завершив Кондратюк своє звернення.

 

«Вибір простий: або дрони (та інші засоби ураження окупантів), або — серіали і барабани. Але останніми рашиста з України не вигониш! (якщо й давати гроші кінобізнесу під час війни — то на документальні фільми. Які фіксуватимуть силу і незламність ЗСУ, трагедію та героїзм українців, і злочини російських варварів-окупантів)», — так підписав він своє звернення.

 

Нагадаємо, глава фракції «Слуга народу» Давид Арахамія відреагував на низку корупційних скандалів із закупівлями за кошти місцевих бюджетів. Невиправдані закупівлі влади з державного бюджету він чомусь не згадав
 

Як повідомляла УМ, украінський шоумен Ігор Кондратюк неодноразово соромив Тодоренко, Повалій та Лорак за мовчання про війну, закликаючи їх висловитися про повномасштабне вторгнення росіі в Україну.  Кондратюк намагався достукатися до «зірок», однак все це безрезультатно. Продюсер впевнений, що мовчати про війну - це означає підтримувати її.