Турнірні пристрасті Grand Slam: українська дзюдоїстка Курченко виграла золото

17:50, 24.03.2024

Українська дзюдоїстка Юлія Курченко здобула перше золото для України на турнірі Grand Slam у Грузії.

У Тбілісі на турнірі Grand Slam українська дзюдоїстка Юлія Курченко виграла  золото.

Як інформує УМ, про це повідомило видання Champion.

У ваговій категорії до 78 кілограмів ріумфувала20-річна українка т. У фіналі вона перемогла 4-разову призерку чемпіонатів світу, нідерландку Гуусе Стенгайс, виконавши задню підніжку на 1 хвилині 38 секунді.

Це була друга очна зустріч між Курченко та Стенгайс. У попередніх двох сильнішою була дзюдоїстка з Нідерландів.

Для Курченко це перша золота нагорода на турнірах серії Grand Slam у кар’єрі. На цьому ж турнірі третє місце посіла ще одна представниця України - Єлизавета Литвиненко.

Нагадаємо, Міжнародна федерація дзюдо порушує рекомендації МОК щодо допуску до змагань спортсменів з країн-агресорів.

Як повідомляла УМ, Медальні старти: на чемпіонаті світу в приміщенні Ярослава Магучіх здобула «срібло» в стрибках у висоту.