Уперше в історії України: Владислав Бухов став чемпіоном світу з плавання на 50 метрів

13:04, 18.02.2024
Уперше в історії України:  Владислав Бухов став чемпіоном світу з плавання на 50 метрів

21-річний Владислав Бухов – чемпіон світу з плавання на 50 м вільним стилем: це перша медаль України на цій дистанції.

На чемпіонаті світу з водних видів спорту в катарській Досі український плавець Владислав Бухов виграв золото на дистанції 50 метрів вільним стилем. Це перша перемога України на 50 метрах вільним стилем в історії чемпіонатів світу.

Як інформує УМ, про це повідомив MR.CARTER у соцмережі Х..

Бухов показав час 21,44 секунди і здобув перемогу. Він зумів випередити триразового бронзового призера Олімпійських ігор Камерона Макевоя з Австралії, який відстав на 0,01 секунди.

А третє місце з відставанням 0,09 секунди посів британець Бенджамін Прауд.

У кваліфікації Бухов подолав дистанцію за 21,38 секунди, що стало не лише особистим рекордом, а й новим рекордом України в цій дисципліні.

Владислав перевершив олімпійський результат Андрія Говорова у 2016 році — 21,46 секунди.

Як повідомляла УМ, Ярослава Магучіх розпочала олімпійський рік з рекорду сезону в світі.