Рятувальник із Києва Олександр Баран переміг на змаганнях Firefighter Challenge

13:56, 15.10.2022
Рятувальник із Києва Олександр Баран переміг на змаганнях  Firefighter Challenge

Олександр Баран у тандемі з рятувальником з Північної Америки встановили світовий рекорд (Фото ДСНС)

Український рятувальник Олександр Баран встановив рекорд на міжнародних змаганнях пожежників Firefighter Challenge, що проходять у США.

Перемогу він здобув разом із рятувальником з Північної Америки у категорії «Чоловічий тандем».

Як інформує Україна молода, про це повідомляють у ДСНС.

Тандем пожежників встановив світовий рекорд, пройшовши випробування з часом 01:06:80.

Окрім цього пожежник Олександр Баран приймав участь і в індивідуальних змаганнях, де посів друге місце.

Також в індивідуальних змаганнях серед жінок 3 місце посіла українка Оксана Чехместренко.

Це 31-й чемпіонат світу серед найсильніших рятувальників Firefighter Challenge, який проходив з 10 по 15 жовтня.

У ньому взяла участь і команда з України, яку представили рятувальники ДСНС з Києва, Рівного та Львова.

Firefighter Challenge – це найбільша спортивна подія для професійних пожежників.

Чемпіонат містить змагання в 5 видах випробувань, які намагаються виконати за найшвидший час.

Як повідомляла УМ, у третій день змагань українські спортсмени продовжують виборювати призові місця на Іграх воїнів у США - .здобули ще дев’ять медалей.