Збірна України з волейболу вперше в історії пробилася до чвертьфіналу Чемпіонату світу

21:35, 05.09.2022

Тріумфальна історична перемога українських волейболістів. (facebook.com/olympicua)

Чоловіча збірна України з волейболу здобула історичну перемогу: не лише розгромила збірну Нідерландів з рахунком 3:0, але й тим самим вперше в історії вийшла до чвертьфіналу чемпіонату світу.

Як інформує Україна молода, про це повідомляє Національний олімпійський комітет України в понеділок ввечері.

«Чоловіча збірна України з волейболу в матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу перемогла команду Нідерландів з рахунком 3:0 (25:16, 25:19, 25:18) та вийшла до чвертьфіналу турніру!», - йдеться у повідомленні НОК України.

При цьому в комітеті акцентують, що українці виступають на світовій першості вперше з 1998 року! Тоді наша збірна посіла десяте місце.

«Зараз, як вже зрозуміло, ми пробились до вісімки найкращих на планеті… Вітаємо і пишаємось», - додають у НОК.

Зауважимо, що найкращий результат за блоками Україна показала у другому сеті - шість, половина з яких на рахунку Іллі Ковальова.

Закінчити матч з командою Нідерландів Україні вдалося вже у третьому сеті. Українці дотиснули суперника та здобули перемогу у матчі.

Найрезультативнішим гравцем матчу став Василь Тупчій, який набрав 14 очок. 10 очок набрав Ілля Ковальов.

Наступним її суперником стане збірна Словенії - один із господарів турніру.

Як повідомляла "УМ", в останні роки український волейбол переживає справжнє піднесення. Після змін у керівництві Федерації волейболу України, котру нині очолює Михайло Мельник, уваги, перш за все, побільшало до національних збірних.