Каратистка Анжеліка Терлюга стала чемпіонкою Всесвітніх ігор

12:09, 09.07.2022

Анжеліка Терлюга на Всесвітніх іграх

На Всесвітніх іграх українка Анжеліка Терлюга завоювала «золото» з карате. Це друге «золото» України в історії з карате на Всесвітніх іграх.

Як інформує Україна молода, про це повідомляє "Суспільне"

Терлюга у своїй ваговій категорії до 55 кг провела усі п'ять сутичок: три в груповому етапі, півфінал та фінал.

У півфіналі спортсменка розгромила каратистку з США, а у фіналі мінімально здолала чинну чемпіонку світу, єгиптянку Ахлам Юссеф - 1:0.

Це друге «золото» для України в карате в історії цих змагань - у 2017 році чемпіоном став Станіслав Горуна.

«Я горда, що виграла цю медаль для своєї країни. Я горда бути українкою. І я горда, що принесла щось хороше для України. Це було моєю мрією: виграти цю медаль і зробити це у найскладніших умовах. Я упевнена, що скоро ми переможемо, і моя країна переможе в усьому»,— зазначила Анжеліка Терлюга.

Загалом Україна завоювала чотири медалі за перший день Всесвітніх ігор-2022 та йде у топ-10 медального заліку.

В активі української команди два «золота» та дві «бронзи»: «золото» —Софія Гречко (підводне плавання), Анжеліка Терлюга (карате), «бронза»—Анастасія Дерев'янко (паверліфтинг), Лариса Соловйова (паверліфтинг).

Раніше у 2021 році українська каратистка Анжеліка Терлюга виборола срібну медаль Олімпіади в Токіо.

Як повідомляла УМ, укрпінські спортсменки Дар'я Мошинська та Анастасія Шмоніна завоювали золоті медалі на чемпіонаті Європи з артистичного плавання серед юніорів.