Кожному — свій темп. На Закарпатті відбувся перший за чотири роки чемпіонат України з ультрабігу
За минулі роки неабиякої популярності в світі та особливо в Україні набрали змагання на витривалість. >>
Другий результат у топ-40 для Івана Ковбаснюка. (Фото: сайт НОК)
Українські спортсмени показали найкращий за останні 20 років на Зимових Олімпіадах результат у супер-гіганті: Іван Ковбаснюк виборов 32-е місце.
Як інформує УМ, про це 8 лютого повідомило «Суспільне.Спорт».
Чоловічий супер-гігант став другим виступом Ковбаснюка – і в ньому він фінішував із результатом 1:25.56 хвилин. Також український гірськолижник покращив на одну позицію свій виступ у Пекіні у порівнянні з даунхілом.
У фіналі супер-гіганту на Олімпіаді-2022 виступили 47 спортсменів.
Олімпійським чемпіоном став австрієць Маттіас Майєр – олімпійський чемпіон Олімпіади-2018, який у даунхілі цього року фінішував третім.
На супер-гіганті Майєр випередив у боротьбі за "золото" американця Раяна Кокрейна-Сігла та норвежця Александера Аамодта Кільде – переможця заліка Кубка світу 2019/20.
Щодо інших результатів, то варто відзначити Беата Фойца - олімпійського чемпіона Пекіна у даунхілі. Він не зміг фінішувати, вилетівши з траси під час виконання спроби.
Гірськолижний спорт. Швидкісний спуск (чоловіки):
Маттіас Майєр (Австрія) 1:19.94
Раян Кокрейн-Сігл (США) +0.04
Александер Аамодт Кільде (Норвегія) +0.42
...
32. Іван Ковбаснюк (Україна) +5.62
Усі результати українців у чоловічому супер-гіганті за історію зимових ОІ:
Олімпіада-2002: Микола Скрябін - 29-е місце
Олімпіада-2006: Микола Скрябін - 53-е місце
Олімпіада-2014: Дмитро Мицак - 52-е місце
Олімпіада-2022: Іван Ковбаснюк - 32-е місце
Іван Ковбаснюк – єдиний представник України у гірськолижному спорті на цій Олімпіаді.
Перший його старт у Пекіні відбувся 7 лютого, він показав найкращий результат в історії України у швидкісному спуску (даунхілі) – 33-е місце.
Другим виступом Ковбаснюка став чоловічий супер-гігант. У ньому український гірськолижник прийшов 32-м.
Це другі Ігри у кар'єрі Ковбаснюка, проте на Олімпіаді-2018 у Пхьончхані він показав результат лише у даунхілі і не фінішував у супер-гіганті.
До Олімпіади-2022 українцям лише тричі вдавалося фінішувати у супер-гіганті. Автором найкращого результату був Микола Скрябін, який фінішував на 29-му місці на Олімпійських іграх у 2002 році.
Як повідомляла УМ, досвідчена українка Валентина Семеренко побила свій же рекорд участі в Олімпійських іграх серед усіх представниць світового біатлону сучасності.
За минулі роки неабиякої популярності в світі та особливо в Україні набрали змагання на витривалість. >>
Представниці української збірної цього сезону чи не кожного тижня радують своїх фанатів чудовими результатами. >>
У професіональному спорті добре знають, що максимальна зосередженість та продуктивність на заключному етапі змагального процесу забезпечує найкращий результат. >>
На грунтовому турнірі у французькому Руані вперше в історії дві українські тенісистки грали фінал на рівні WTA-Туру. Посіяна тут під першим номером Марта Костюк у двох сетах переграла свою 19-річну співвітчизницю Вероніку Подрез - 6:3, 6:4. >>
У французькому Руані на турнірі WTA 250 відбудеться український фінал. Це стало відомо після того, як представниця Румунії Сорана Кирстя (26) знялася перед півфінальним матчем проти нашої тенісистки Вероніки Подрез (209) через травму лівої ноги. >>
Спортсменів із росії та Білорусі не допустять до виступів на Чемпіонаті Європи зі стрибків у воду, який має пройти в Польщі у 2027 році. >>