Фристайлістки Анастасія Новосад і Ольга Полюк разом зійшли на п'єдестал Кубку світу

20:21, 10.12.2021

Анастасія Новосад здобула золото, а Ольга Полюк - бронзу. (facebook.com/olympicua)

Вперше в історії українського фристайлу одразу дві лижні акробатки Збірної України потрапили до трійки призерок на етапі Кубка світу.

Як інформує Україна молода, про це повідомив Національний олімпійський комітет у пятницю, 10 грудня.

Обидві спортсменки вперше отримали нагороди на змаганнях Кубку світу: Анастасія Новосад здобула золото, Ольга Полюк - бронзу.

У великому фіналі Новосад виконала стрибок із вищою складністю (3.525), який був оцінений  найвищою  оцінкою серед усіх фіналістів  – 98.7 (майже на 7 балів вище, ніж у володарки другого місця Сю Ментао з Китаю.

Ольга Полюк здобула медаль останнім стрибком, у результаті якого отримала 79.75 бала і посіла третє місце.

Зауважимо, що українці лише вдруге беруть участь у цій дисципліні на рівні Кубка світу, а у 2022 році цей вид дебютує на Олімпійських іграх у Пекіні.

Як раніше повідомляла «УМ», Ксенія Бойло виборола золото на Чемпіонаті світу зі стрибків у воду.