Плаванням Влад займається лише на любительському рівні. Але, не дивлячись на це, холод, туман і течія не завадили втілення його задуму в життя.
«Коли бачиш на тому березі український прапор — шляху назад немає», — жартує льотчик.
«Матері й досі не казав, можу собі уявити її обурення. Батько ж відреагував у своєму репертуарі, запитавши: «А чому тільки півтори тисячі? Бери більшу дистанцію!» Не буду брехати, у колективі знайшлись і скептики, які не зрозуміли ідею й головне — навіщо цей зайвий клопіт потрібен, та більшість підтримали вкрай позитивно», поділився Владислав Оберемок із АрміяІнформ.
Владислав додає, усміхаючись: «Хотів привернути увагу суспільства до військовослужбовців, показати, що ми готові виконувати завдання як у повітрі, так і на землі… і навіть на воді».
Льотчик — хоч і значно молодший за Україну, та вже не з чуток знає, якими зусиллями виборюється мир. У свої 24 він не раз виконував важливі завдання у фронтовому небі за штурвалом Мі-8. Тож акцію символічно приурочив до 30-річчя Збройних Сил України.
На березі на пілота чекала потужна група підтримки — колеги з частини, рідний брат, який також є військовим льотчиком, представники Командування Повітряних Сил.
Але справжньою несподіванкою для Влада стала особиста підтримка Головнокомандувача ЗСУ генерал-лейтенанта Валерія Залужного на тому березі Дніпра. Він привітав льотчика-плавця з успішним «форсуванням» Дніпра та вручив йому наручний годинник.
Плавець подякував керівництву - командирам, командувачу Повітряних Сил за довіру та підтримку. І наприкінці резюмував, що «в небі все ж — важче…».
Після успішного подолання дистанції Владислав Оберемок полегшено видихнув і поїхав у частину готуватись до польотів. Там на нього чекає більш звична стихія – повітряна.
На відміну від літніх дисциплін, зимові види спорту в переважній своїй більшості в Україні не входять до числа медальних та пріоритетних у розвитку. >>
Здатність тенісиста чи тенісистки перейти на турнірі Великого шолома умовний рубікон між першим та другим тижнем — добрий індикатор того, що в цього спортсмена є можливість та потенціал для підкорення головної вершини турніру. >>
На бажання змінити українське спортивне громадянство на хорватське спортсмена, срібного призера Олімпійських ігор 2024 Іллі Ковтуна - досить емоційно відреагував і прокоментував президент Національного олімпійського комітету України Вадим Гутцайт. >>