Норріс на ідеальній траєкторії. Чемпіон Формули-1-2025 виграв свій перший Гран-прі в цьому році
Гран-прі Угорщини 2026 року стало не просто наступним етапом чемпіонату, а справжнім триб’ютом чотиридесятилітній історії автодрому «Хунгароринг». >>
Андрій Ярмоленко відкрив рахунок у матчі з фінами. (Фото: uaf.ua)
Національна збірна України з футболу перемогла Фінляндію з рахунком 2:1 на «Олімпіястадіоні» у Гельсінкі в суботу ввечері.
Це перша перемога у кваліфікації чемпіонату світу-2022, інші п’ять матчів завершилися нічиєю.
Про це повідомляє Україна молода з посиланням на Українську асоціацію футболу.
Після серії нічиїх у відборі збірній України не залишалося нічого іншого, окрім як перемагати в Гельсінкі, надто зважаючи на сьогоднішній успіх Боснії і Герцеговини в Казахстані. І підопічні Олександра Петракова видали ударний початок матчу.
«Синьо-жовті» відкрили рахунок на 4-й хвилині завдяки голу Андрія Ярмоленка після результативного пасу Романа Яремчука.
Футболісти збірної Фінляндії досить швидко прийшли до тями після пропущеного м’яча та почали активно застосовувати свою перевірену зброю — фізичний тиск. Тож паритет на 29-й хвилині відновив Теему Пуккі.
Втім, вирішальний м'яч забив Яремчук на 34-й хвилині, після того, як Тимчик із Циганковим вивели його на удар.

Українські вболівальники у Гелсінкі.
В останні ж 20 хвилин зустрічі команда Маркку Канерви знайшла сили перевести гру до воріт Пятова. Капітан збірної України парирував небезпечний удар Лода зі штрафного. Але моменти біля воріт Градецького виникали частіше.
Отже головне, що українцям вдалося зберегти переможний рахунок, який дозволив їм залишитися на другій сходинці в таблиці.

Відбірковий турнір ЧС-2022 «синьо-жовті» завершать двома поєдинками з Боснією і Герцеговиною (12 жовтня вдома, 16 листопада в гостях).
Десять переможців відбіркових груп вийдуть у фінальну стадію чемпіонату світу напряму. Ще три путівки розіграють у стикових матчах десять володарів других місць, до яких приєднаються два кращих переможця груп Ліги націй УЄФА.
XXII чемпіонат світу з футболу пройде з 21 листопада по 18 грудня 2022 року в Катарі.
Гран-прі Угорщини 2026 року стало не просто наступним етапом чемпіонату, а справжнім триб’ютом чотиридесятилітній історії автодрому «Хунгароринг». >>
Із початком серпня в Україні стартує новий сезон вітчизняної прем’єр-ліги. >>
Британський пілот команди Макларен Ландо Норріс став переможцем Гран-прі Угорщини. >>
Яскравий змагальний етап «Діамантової ліги» провела титулована українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх на олімпійському стадіоні в Лондоні. >>
Грандіозний футбольний фестиваль, який 40 днів тривав у Мексиці, Канаді та США, завершився тріумфом збірної Іспанії. >>
Після блискучого другого ігрового тижня Ліги націй підопічних Рауля Лосано з перемогами над лідерами світового рейтингу італійцями і бразильцями перспектива з другої спроби вийти до плей-оф стала цілком реальною. >>