Українка Мар'яна Шевчук взяла золото Паралімпійських ігор в категорії до 55 кг.

Шевчук в першій спробі потиснула штангу вагою 125 кг, випередивши представниць Китаю і Туреччини (обидві - по 124 кг).

Як інформує УМ, про це 27 серпня повідомили у Міністерстві молоді та спорту України.

В останній спробі українка намагалася повторити свій же світовий рекорд (133 кг), проте в Токіо ця вага їй не скорилася.

Марія Шевчук вперше виграла Паралімпіаду.

П'ять років тому в Ріо-де-Жанейро українка в цій же ваговій категорії стала 4-ю з результатом 107 кг.

Як повідомляла "УМ", українська легкоатлетка Юлія Павленко в стрибках у довжину здобула бронзову медаль із результатом 4,86 метра.

Тоді як Владислав Білий завоював срібну нагороду у змаганнях з метання списа у класі F38.

Україна в медальному заліку Паралімпійських ігор наразі піднялася на 10-е місце (2-9-6).