Олімпіада-2020: Ольга Харлан хоче пожити без шаблі після поразки

10:59, 26.07.2021
Олімпіада-2020: Ольга Харлан хоче пожити без шаблі після поразки

Ольга Харлан пояснила свою поразку в першій же сутичці психологічним тиском високих прогнозів. (Фото Ольги Харлан)

Українська шаблістка Ольга Харлан припинила боротьбу за медалі на Олімпійських іграх 2020 в Токіо і їде додому після бою у першому раунді, в якому вона програла представниці Китаю Ян Хен'ю – 12:15.

 

Сама Харлан пояснила свою поразку в першій же сутичці психологічним тиском високих прогнозів і відсутністю змагальної практики.

 

Як інформує Україна молода, свою позицію шаблістка навела в соцмережах.

 

«Чи розчарувала я саму себе? Так. Чи відчуваю я себе слабкою? Так. Чи винен у цьому хтось крім мене? Ні. Ми самі господарі своєї долі і життя. Сьогодні я не змогла впоратися саме з емоціями ... Іноді емоції керують нами. Сьогодні так було і зі мною...

 

«Чи зможу я завоювати медаль?», «А мені ж так вона ПОТРІБНА!». «Оля, ти повинна привезти ЗОЛОТУ медаль!», «Оля, ти сама сильна і виграєш золото в Токіо», - чула я і не один десяток разів. Раніше все пропускала повз вуха, зараз все по-іншому. Півтора року без змагальної практики - мабуть вплинули на мене», - написала Ольга Харлан.

 

За її словами, для того, щоб відчувати себе впевненою, їй потрібно вигравати, відчувати змагання, адреналін.

 

«Цього мені дуже сильно не вистачає. Те, що було сьогодні, важко назвати фехтуванням. Таке буває. Дуже шкода, що сьогодні саме цей день. Зараз я дуже хочу відпочити... морально. Хочу пожити без шаблі. Хочу прокидатися і не думати скільки днів залишилося до Олімпіади. Втомилася...», - підбила підсумки олімпійська чемпіонка.

 

Також Харлан гаряче подякувала своїм тренерам і Національній федерації фехтування за те, що вони зробили все можливе, щоб її підготовка взагалі відбулася.

 

Наразі українська шаблістка Ольга Харлан припинила боротьбу за медалі на Олімпійських іграх 2020 в Токіо після бою у першому раунді.

 

Нагадаємо, що у Пекіні-2008 Харлан стала олімпійською чемпіонкою в командній шаблі, з Лондона-2012 вона привезла особисту бронзу, а в Ріо 2016 українці вдалося завоювати відразу дві нагороди – особисту бронзу і командне срібло.

 

Як повідомляла «УМ», Дар’я Білодід вперше в історії жіночого дзюдо України здобула бронзу в Токіо.

 

Також бронзу здобув український фехтувальник Ігор Рейзлін.