Владислав Орлов переміг на турнірі ITF в Анталії

15:18, 20.12.2020

Титул в Анталії став для Владислава Орлова четвертим за час виступів на турнірах ITF. (Фото ФТУ)

Український тенісист Владислав Орлов виграв турнір Міжнародної тенісної федерації (ITF) в Анталії (Туреччина) з призовим фондом $15 тисяч.

Про це повідомляє Україна молода з посиланням на ФТУ в неділю.

У фіналі змагань посіяний під четвертим номером Орлов здобув вольову перемогу над своїм співвітчизником Георгієм Кравченком - 2:6, 6:3, 6:4.

При цьому, спровели на корті майже 2,5 години.

Як інформує BTU, титул в Анталії став для Орлова четвертим за час виступів на турнірах ITF і другим нинішнього року: минулого місяця українець став чемпіоном 15-тисячника в Шарм-ель-Шейху (Єгипет).

Загалом це був четвертий фінал для Владислава в сезоні, а Кравченко в свою чергу провів третій фінал у кар'єрі.

Як повідомляла "УМ", перша "ракетка" України і п'ята тенісистка світу Еліна Світоліна здобула чемпіонський титул на турнірі WTA у Страсбургу.

Українські гімнастки з національної збірної  - Анастасія Мотак, Анастасія Бачинська, Ангеліна Радівілова, Діана Варінська і Єлизавета Губарєва вперше в історії країни виграли чемпіонат Європи 19 грудня.