Нардеп Корявченков «Юзік» відповідає за відновлення ФК «Кривбас»

13:11, 27.06.2020
Нардеп Корявченков «Юзік» відповідає за відновлення ФК «Кривбас»

Володимир Зеленський повправлявся з м'ячем у Новій Каховці.

Президент Володимир Зеленський призначив народного депутата від фракції «Слуга народу» Юрія Корявченкова — колишнього актора студії «Квартал 95» «Юзіка», відповідальним за відновлення футбольного клубу «Кривбас» із Кривого Рогу.

 

І Зеленський, і Корявченков є вихідцями саме з Кривого Рогу.

 

 Як повідомляє «Україна молода», про своє доручення щодо «Кривбасу» Зеленський заявив під час відкриття стадіону у місті Нова Каховка на Херсонщині.

 

Зокрема, міський голова Нової Каховки розповів, що у них в місті грає клуб «Енергія», який постійно змагається із криворізьким «Гірником». Натомість Зеленський згадав про ФК «Кривбас», який закрили 2013 року.

 

«Гірник» — нормальний клуб. Був ще «Кривбас». На жаль, закрили. Я цьому, нашому Юрію Корявченкову… ми йому поставили завдання, він зараз говорить з федерацією, щоб в Кривому Розі «Кривбас» повернути. Навіть не тому, що ми з Кривбасу. Просто неправильно закривати клуби», — сказав Зеленський.

 

 

Зауважимо, що ФК «Кривбас» був заснований 1927 року. З 1992 року грав в Українській прем’єр-лізі. «Кривбас» двічі посідав 3 місце, а також одного разу став фіналістом Кубка України.

 

У 2013 році його розформували через фінансові проблеми. У 2015 році ФК «Кривбас» відновили, але лише на регіональному рівні.

 

Як повідомляла "УМ", за даними соцопитувань 40% українців добре оцінюють перший рік президентства Зеленського.

 

На Херсонщині Зеленський також узяв участь у запуску спецоперації "Зважені та щасливі" щодо перевантажених вантажівок.