В Україні вперше централізовано закупили алотрансплантати шкіри
На замовлення Міністерства охорони здоров’я Медичні закупівлі України вперше закупили алотрансплантати шкіри. >>
Pfizer достроково припинила клінічні випробування антиковідного препарату, оскільки початкові результати вже були дуже позитивні. (facebook.com/Pfizer)
Американська компанія Pfizer заявила, що створена її фахівцями таблетка проти коронавірусу знижує на 89% ризик смерті й госпіталізації серед вразливих дорослих пацієнтів.
Клінічні випробування завершили достроково.
Паксловід (таку назву отримав препарат) призначений для людей похилого віку і тих, хто має вищий ризик важкого перебігу хвороби.
Також минулого тижня Британія першою у світі схвалила молнупіравір - таблетки проти COVID-19 від фармацевтичних компаній Merck Sharp & Dohme та Ridgeback Biotherapeutics (MSD).
Клінічні випробування довели, що він приблизно вдвічі знижує ризик госпіталізації та смерті внаслідок коронавірусу.
Pfizer заявила, що достроково припинила клінічні випробування препарату, оскільки початкові результати вже були дуже позитивні.
Британія замовила 250 тис. доз препарату Pfizer та 480 тис. доз Merck.
Таблетки від Pfizer діють за принципом інгібітора протеази, що блокує фермент, необхідний вірусу для розмноження. Він працює трохи інакше, ніж пігулка Merck, яка вносить помилку в генетичний код вірусу.
На замовлення Міністерства охорони здоров’я Медичні закупівлі України вперше закупили алотрансплантати шкіри. >>
Голодування може мати погані генетичні наслідки для наступних поколінь – те, чого не вистачає у вашому раціоні, може також впливати на здоров’я ваших нащадків. >>
Заяву про зменшення кількості медичних вишів зробили УМОН. Студенти медичних спеціальностей повинні отримувати базову вищу освіту у класичних ЗВО, а вже після цього навчатися на потужних медичних факультетах. >>
Спільно з Міністерством охорони здоров’я Міністерство оборони України представили реформу військово-лікарських комісій (ВЛК), яку впровадять до листопада 2025 року. Її мета — «змінити застарілу систему». >>
Перелік тестів, шкал аналізу та методик, за якими реабілітологи зможуть оцінювати функціонування пацієнта, що потребує реабілітації затвердило Міністерство охорони здоров’я України. >>
В Україні буквально через якихось десяток років можуть припинитися трансплантації, а пневмонія стане невиліковною. >>