Дискримінації у сфері охорони здоров'я з боку виконавчої влади - відкритий лист АПМЗУ
Систематично порушує права пацієнтів та дискримінує приватних медиків Міністерство охорони здоров’я, тим самим стимулюючи корупцію і хабарництво в медицині. >>
Партію захисних щитків медикам передали Православна церква України спільно із посольством Литви в Україні. (Фото з ФБ-сторінки Епіфанія)
Щонайменше 13 тисяч захисних щитків для медиків надійдуть в опорні українські регіональні лікарні найближчим часом.
Як повідомляє «Україна молода», цю велику партію захисних щитків передали Православна церква України спільно із посольством Литви в Україні.
Зокрема, предстоятель ПЦУ, митрополит Епіфаній наголосив: «Лікарі продовжують перебувати на варті нашого здоров’я, проте на передовій у боротьбі з вірусом, на жаль, досі бракує засобів захисту. Хоч карантин послаблюється, не забуваймо про те, що медики ризикують здоров’ям, своїм і своїх близьких, щоби рятувати життя».
Митрополит подякував усім, хто долучився до цієї справи, яка дозволить захистити наших лікарів. Епіфаній зазначив, що вже видно певні позитивні сигнали того, що карантин послаблюється, але надалі – все залежить зокрема і від нас.
«Якщо будемо свідомими, мудрими і відповідальними, як і були весь час обмежень, адже Церква закликала своїх вірних дотримуватись карантинних вимог, то завдяки спільним зусиллям ми обов’язково вийдемо з цієї кризової ситуації. Тому, найперше, бажаю всім міцного здоров’я, а також, щоби Господь допомагав, укріпляв наші і фізичні, і духовні сили, аби ми творили добрі справи заради наших ближніх і на славу Божу!», - додав предстоятель ПЦУ.
Епіфаній також нагадав, що через загрозу коронавірусу тисячі волонтерів оперативно консолідували суспільство, підтримуючи старших людей, недужих, а також лікарів, які опинилися на передовій у протидії небезпечній хворобі.
Митрополит додав: «І Православна Церква України, яка завжди була, є і буде зі своїм народом, також активно долучилася до різноманітних проектів і започаткувала власні ініціативи у боротьбі з коронавірусом. Адже це наш обов’язок – творити добрі справи, допомагати тим, хто потребує нашої уваги і підтримки».
Як повідомляла «УМ», місяць тому Православна церква України на чолі з предстоятелем Епіфанієм витратила на благодійність кошти, пожертвувані їй на оплату чартерного рейсу для доставки Благодатного вогню з Єрусалиму.
Тим не менше, Благодатний вогонь доставили для ПЦУ безкоштовно у світлу неділю Воскресіння Христового, 19 квітня.
Митрополит Київський і всієї України Епіфаній вірить в те, що з часом всі православні об’єднаються в автокефальній помісній церкві України, а Києво-Печерська і Почаївська лаври будуть в ПЦУ.
Систематично порушує права пацієнтів та дискримінує приватних медиків Міністерство охорони здоров’я, тим самим стимулюючи корупцію і хабарництво в медицині. >>
На замовлення Міністерства охорони здоров’я Медичні закупівлі України вперше закупили алотрансплантати шкіри. >>
Голодування може мати погані генетичні наслідки для наступних поколінь – те, чого не вистачає у вашому раціоні, може також впливати на здоров’я ваших нащадків. >>
Заяву про зменшення кількості медичних вишів зробили УМОН. Студенти медичних спеціальностей повинні отримувати базову вищу освіту у класичних ЗВО, а вже після цього навчатися на потужних медичних факультетах. >>
Спільно з Міністерством охорони здоров’я Міністерство оборони України представили реформу військово-лікарських комісій (ВЛК), яку впровадять до листопада 2025 року. Її мета — «змінити застарілу систему». >>
Перелік тестів, шкал аналізу та методик, за якими реабілітологи зможуть оцінювати функціонування пацієнта, що потребує реабілітації затвердило Міністерство охорони здоров’я України. >>