Мадяр перепросив в українців Керчі за стрес від ударів по нафтобазі
Командир Сил безпілотних систем ЗСУ Роберт "Мадяр" Бровді продемонстрував відео влучань по нафтобазі нафтоналивного термінала в тимчасово окупованій Керчі. >>
Усі троє – бійці батальйону Alcatraz 93-тя ОМБр Холодний Яр. Стільки часу у бруді, в холоді, в небезпеці і під постійними атаками ворога. Важко уявити, що їм довелось пережити. Справжні герої! (Фото: ОМБр "Холодний яр" / Facebook)
На Донеччині з позицій на Костянтинівському напрямку успішно вийшли троє піхотинців батальйону Alcatraz 93-ї бригади "Холодний яр", де провели 224 дні.
Як інформує УМ, про це 25 березня повідомила ОМБр "Холодний яр" у Фейсбуці.
Всі троє чоловіків – колишні ув'язнені.
За словами піхотинця із позивним "Блондин", попри декілька невдалих спроб ротації, зірваної ворогом, на цей раз хлопцям вдалось вийти успішно. Багато в чому посприяла погода.
Наймолодший з групи, "Жид", якому тільки-но виповнився 21 рік, згадує, як заходили на позицію: "Нас почали розбирати одразу ж у перший день, за півгодини, як ми змінили групу. На нас витратили мабуть "фпвшок" сорок".
Він розповів, що таким чином противник два дні безперестанку намагався знищити розташування піхотинців.
Згідно з повідомленням, за весь період перебування на позиціях хлопцям вдалось знищити більше десятка окупантів – основну ж роботу по зачистці живої сили ворога виконували дронарі. Прямий контакт відбувався переважно під час туману та дощу, коли росіянам вдавалось наблизитись до піхоти впритул.
ОМБр "Холодний яр" також публікує відео про зіткнення з ворогом, поранення, спільний побут і про те, як вдавалось протягом місяців забезпечувати піхотинців ліками і провізією.
Як повідомляла УМ, Наразі у повному складі розгорнутий лише Третій армійський корпус – Бутусов.
Командир Сил безпілотних систем ЗСУ Роберт "Мадяр" Бровді продемонстрував відео влучань по нафтобазі нафтоналивного термінала в тимчасово окупованій Керчі. >>
Вшанування 33-річного колумбійського добровольця і воїна 413 полку безпілотних систем «Рейд» Джана Себастьяна Рестрепо Мазо відбулося у Києві та Львові. >>
В Україні з 15 червня можна укласти нові піхотно-штурмовий, бойовий або базовий контракти на військову службу у ЗСУ та інших складових Сил оборони. >>
Чи варто судитися, якщо ви не ховалися від закону, а у додатку «Резерв+» раптом з’явився статус «у розшуку»? >>
Пілоти Сил спеціальних операцій ЗСУ взяли під повітряний контроль частину сухопутного шляху російських окупантів до Криму на маршруті Мелітополь – Чонгар. >>
Вояки 1-го окремого центру Сил безпілотних систем узяли під вогневий контроль територію Донецького аеропорту, здійснивши першу в сучасній історії операцію такого типу. >>