Паралімпіада-2024: Гарник, Назаренко та Трусов здобули три «золота»

20:12, 07.09.2024

Андрій Трусов здобув своє друге «золото» на дистанції 50 метрів батерфляєм. (Фото: Суспільне спорт)

Українські дзюдоїсти Анастасія Гарник та Олександр Назаренко вибороли дві золоті медалі у передостанній день літніх Паралімпійських ігор у Парижі 7 вересня.

Також золоту медаль здобув плавець Андрій Трусов.

Це його друге "золото" на Паралімпіаді у Парижі.

Як інформує Україна молода, про це повідомляє Укрінформ в суботу.

Зокрема, представники Рівненщини Анастасія Гарник (вагова категорія понад 70 кг) та Олександр Назаренко (до 90 кг) у фіналах перемогли відповідно Еріку Жоагу з Бразилії та француза Геліоса Латчуману.

Анастасія Гарник.

Олександр Назаренко.

Тоді як Трусов здобув своє друге «золото» на дистанції 50 метрів батерфляєм, встановивши новий європейський рекорд – 28.75 секунд.

Це вже п'ята нагорода Андрія на Іграх у Парижі!

В активі паралімпійської збірної України вже 75 медалей (21 золота, 23 срібних, 31 бронзова) і сьоме місце у загальнокомандному заліку.

Паралімпіада у французькій столиці завершиться 8 вересня.

Як повідомляла «УМ», перед тим цього ж дня паралімпієць Віктор Дідух здобув «золото» в настільному тенісі.