Наступ на DeepState: Сирський хоче мобілізації команди, дискредитації та закриття проєкту - Безугла
Замість стабілізації оборони Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський почав наступ на команду DeepState. >>
Україна - Україною, а вибори - понад усе.
Найвірогідніше, що Президент США Джо Байден пропустить Глобальний саміт миру для України у Швейцарії 15—16 червня. Натомість він поїде в Каліфорнію збирати кошти на передвиборчу кампанію.
Як інформує УМ, про це Bloomberg на умовах анонімності повідомили люди, ознайомлені з цим питанням.
У Швейцарії 15—16 червня після зустрічі країн «Великої сімки» запланований Глобальний саміт миру для України. Кілька лідерів держав G7 планують приєднатися, але ні Байдена, ні віцепрезидентки США Камали Гарріс там, імовірно, не буде. Лідера рф володимира путіна не запросили, а глави деяких інших країн теж планують пропустити саміт.
Байден планує вилетіти із зустрічі країн G7 на півдні Італії в Лос-Анджелес для збору коштів 15 червня. Під час збору до нього приєднаються, зокрема, Джордж Клуні, Джулія Робертс, колишній президент США Барак Обама і телеведучий Джиммі Кіммел.
Як зазначає Bloomberg, це рішення підкреслює, що Байден дедалі більше занурюється у свою передвиборчу кампанію, оскільки намагається подолати перевагу колишнього президента США Дональда Трампа в ключових штатах перед виборами в листопаді. Крім того, минулого місяця Трамп вперше за поточний виборчий цикл затьмарив зусилля Байдена зі збору коштів, зібравши ще $76 мільйонів до зібраного раніше $51 мільйона.
І все ж участь у саміті візьмуть майже 70 країн, зокрема будуть такі лідери, як премʼєр-міністр Канади Джастін Трюдо, канцлер Німеччини Олаф Шольц і, ймовірно, премʼєр Японії Фуміо Кісіда.
Однак відсутність Китаю, ймовірно, розчарує Зеленського. Пекін протягом тривалого часу вважався вирішальним у мирному процесі з огляду на його тісні стосунки з росією, але досі він пропускав більшість зустрічей перед самітом.
Перший Глобальний саміт миру для України пройде 15—16 червня у швейцарському місті Бюргеншток. В Офісі президента сказали, що саміт присвятять розробці рамок, щоб стимулювати майбутній мирний процес.
Швейцарія запросила на саміт понад 160 делегацій з усього світу. Держава вважає, що різні погляди на шлях до миру в Україні є життєво важливими, тож участь широкого кола країн та їхній внесок у дискусію матиме вирішальне значення для досягнення цих цілей.
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба вважає, що немає сенсу запрошувати росію на Саміт миру, оскільки не можна гарантувати, що вона діятиме добросовісно. В уряді Швейцарії заявили, що «на даному етапі» росію не планують запрошувати, однак участь рф вважають обовʼязковою для досягнення миру. В Офісі президента сказали, що саміт виробить спільну переговорну позицію, яку передадуть росії.
Як пише CNN Brasil, президент Бразилії Луїс Інасіу Лула да Сілва вирішив не їхати на саміт миру, оскільки вважає що «немає сенсу брати участь у саміті, в якому не беруть участі обидві сторони конфлікту».
Лулу запрошував як швейцарський уряд, так і президент України. Бразильська дипломатія завжди наполягала на необхідності мирних переговорів, але вважає марною зустріч без росіян.
Як повідомляла УМ, Дав задню: президент Бразилії не братиме участі в українському мирному саміті.
Замість стабілізації оборони Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський почав наступ на команду DeepState. >>
Лідери чотирьох держав, на територіях яких була розміщена ядерна зброя — США, Великої Британії, РФ та України, — 5 грудня 1994 року в Будапешті підписали документ під назвою «Меморандум про гарантії безпеки у зв’язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї». >>
Третій тиждень протестів у Грузії. Перший осінній раунд протистояння почався в жовтні з недовіри до результатів виборів. >>
Ставити на голосування запит адміністрації 46 президена США Джо Байдена з додатковими 24 мільярдами на допомогу Україні - спікер Палати представників Майк Джонсон не буде. >>
Про "страшну загрозу" з боку Китаю, Ірану і Північної Кореї Генеральний секретар НАТО Марк Рютте попередив обраного президента США Дональда Трампа, якщо Україну підштовхнуть до підписання мирної угоди на вигідних РФ умовах. >>
В день початку міністерської зустрічі НАТО Міністерство закордонних справ України оприлюднило офіційну позицію щодо можливих гарантій безпеки, які можуть розглядатися як інструмент стримування від агресії рф. >>