Порт Усть-Луга атакували українські дрони, виникла пожежа, знищено корабель, фото
У Ленінградській області росії в порту Усть-Луга, після атаки безпілотників виникла пожежа. >>
Україна дає можливість росіянам дізнатися, що таке блекаут
Служба безпеки України атакувала електропідстанцію, яка живила важливі військові об'єкти в Курській області Росії, влаштувавши росіянам блекаут.
Як інформує Україна молода, про це повідомили джерела в СБУ.
Завдяки черговій спецоперації СБУ, окупанти починають розуміти, що блекаут - це вже реальність для росіян, яка уже стоїть у них на порозі.
"Якщо РФ і далі буде обстрілювати наші об’єкти інфраструктури, отримає у відповідь ще більше "бавовни", - додали джерела в спецслужбах.
Нагадаємо, що цієї ночі в Курській області заявляли про масовану атаку дронів. Місцевий губернатор Роман Старовойт стверджував, що їхня ППО буцімто збила щонайменше 10 безпілотників.
Втім у РФ вже ж повідомили, що один з БПЛА "скинув два вибухові пристрої на підстанцію й один із трансформаторів спалахнув". В результаті без світла лишились п'ять населених пунктів та лікарня.
Це уже не перший "блекаут" у Курській області, який влаштовували українські спецслужби. Так, 26 вересня дрон скинув вибуховий пристрій на електропідстанцію у селі Снагость. Тоді без світла залишилися сім населених пунктів.
Як повідомляла УМ, прикордонні області Росії — Курську та Брянську атакували нібито українські безпілотники. Внаслідок цих атак пошкоджені будинки та адміністративна будівля.
У Ленінградській області росії в порту Усть-Луга, після атаки безпілотників виникла пожежа. >>
Військова контррозвідка, Головне слідче управління, спецпризначенці ЦСО «А» Служби безпеки і співробітники Головного управління СБУ в Донецькій та Луганській областях зірвали нову спробу рашистів здійснити серію замовних убивств в Україні. >>
У Ростові-на-Дону Південний окружний військовий суд заочно засудив командувача Сил безпілотних систем ЗСУ Роберта (Мадяр) Бровді до 18 років колонії суворого режиму. >>
Президент Володимир Зеленський зустрівся зі спортсменами національної паралімпійської збірної України – чемпіонами й призерами ХІV зимових Паралімпійських ігор, що відбулися в Італії, та відзначив їх державними нагородами. >>
У Рівненської області в селі Угли Сарненської міської громади розпочалися пошукові роботи на місці ймовірного поховання мешканців села — українців і поляків, які загинули під час подій Другої світової війни. >>
Про масовану атаку безпілотників, "пошкодження ємності з паливом" і пожежу в порту Приморська заявили в Ленінградській області російської федерації. >>