Зеленський із візитом у Мадриді: Іспанія виділяє €1 млрд на військову допомогу Україні, фото
Президент Володимир Зеленський прибув у середу, 18 березня, з візитом до Іспанії. >>
Зеленський провів виїзну Ставку у Дніпрі:
Засідання Ставки верховного головнокомандувача в Дніпрі 27 липня провів президент Володимир Зеленський
Як інформує УМ, про це 27 липня повідомив президент України у Telegram.
«Розпочали робочий день у Дніпрі. Виїзна Ставка в зоні відповідальності ОСУВ "Таврія". Ситуація на фронті, перебіг наступальних та оборонних дій. Доповіді Головкома (Валерія - ред) Залужного, командувачів (Олександра - ред.) Тарнавського та (Олександра - ред.) Сирського. Дані розвідки – (Кирило - УМ.) Буданов.
Пильна увага до забезпечення військ боєприпасами. Доповіді заступника міністра оборони (Ростислава - ред.) Замлинського та командувача сил логістики (Олега - УМ.) Гуляка.
Результативність використання наявних систем ППО та підсилення повітряного щита з урахуванням майбутніх надходжень – командувач Повітряних сил (Микола - УМ.) Олещук», - сказано, зокрема, в повідомлені.
Також Зеленський повідомив, що добігає кінця "всеохопна перевірка" військкоматів. За його словами, одинадцять областей – на особливому контролі.
Як повідомляла УМ, Рада розгляне пропозиції Зеленського продовжити воєнний стан і мобілізацію.
Президент Володимир Зеленський прибув у середу, 18 березня, з візитом до Іспанії. >>
Серію Middle Strike ударів по ворожих об’єктах в окупованій Донеччині.Сили спеціальних операцій провели в ніч на 18 березня. >>
На півночі України чотири корпуси тепер забезпечені безперервним зв’язком для передачі найчутливішої інформації. Завдяки вашим донатам вдалося зібрати 77 мільйонів гривень на засоби зв’язку та автотранспорт 12-му, 15-му, 18-му та 21-му армійським корпусам. >>
Президент Володимир Зеленський 17 березня відвідує Велику Британію. Із премʼєр-міністром Великобританії Кіром Стармером і генеральним секретарем НАТО Марком Рюттее обговорив питання щодо спільного виробництва зброї. >>
Країна-окупантка поступово звикає жити під звуки постійних сигналів тривоги. >>
Під час вчорашніх атак Ізраїль заявив про ліквідацію командира підрозділу «Басідж» Голамрезу Солеймані та секретаря Ради національної безпеки Алі Ларіджані. >>