Речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко згадав про 50 тисяч ліквідованих в Україні російських військових.
Так він відреагував на тезу з виступу президента рф володимира путіна у Владивостоці про те, що росія нібито нічого не втратила з моменту вторгнення.
Як інформує Україна молода, про це дипломат заявив
у Твітері.
путін каже, що росія нічого не втратила з моменту вторгнення в Україну. Таке враження, що 50 тисяч російських військових, убитих в Україні - для них ніщо.
Це просто статистика. Але коли людські життя взагалі мали значення для Кремля? Справжня реальність «руского міра», - зазначив Ніколенко.
Як відомо, у середу лідер країни-агресора на форумі у владивостоці заявив, що з 24 лютого рф нічого не втратила, а головним здобутком є зміцнення суверенітету.