«Хартія» зачистила мерію Куп’янська й встановила стяг на будівлі, фото
Контроль над будівлею міської ради Куп'янська в Харківській області встановили бійці 2-го корпусу Національної гвардії України "Хартія" та завершують зачистку міста. >>
У білоруському Мозирі рашисти-мародери відправляють награбоване до рф через службу експрес-доставки СДЕК. (Скріншот відео)
Російська армія мародерів облаштувала базар в Білорусі, де продають речі, награбовані в мирних українських мешканців.
За даними української розвідки, окупанти вивозять усі награбовані речі у спеціально виділених для цього вантажівках.
Одна з таких колон зараз виїхала з міста Буринь Сумської області. Всередині – промислові товари та побутова техніка.
Як інформує Україна молода, про це повідомляє ГУР.
«В асортименті мародерського базару: пральні та посудомийні машини, холодильники, дорогоцінні прикраси, автомобілі, велосипеди, мотоцикли, посуд, килими, витвори мистецтва, дитячі іграшки, косметика. Тобто, все що росіяни здобули шляхом мародерства та грабунку мирного населення в Україні», –повідомила розвідка.
Вони додумалися навіть до того, щоб відправляти ці речі через служби доставки до себе додому. Таке зафіксували у білоруському Мозирі.
Окупанти хочуть також обміняти долари та євро. Але через обмеження з обігу валюти, білоруси не погоджуються на такі обмінні операції.
Росіянами пропонують звертатися в банки, але вони відмовляються, мовляв командування таке забороняє.
Тим часом у місті Мозир, що у Білорусі, російські військові вже вивантажують з КаМАЗів пакунки з речами та відправляють їх до росії через службу експрес-доставки СДЕК.
Як повідомляла УМ, викрадені в українців автомобілі і мікроавтобуси, набиті награбованим майном, цілими колонами у супроводі російських орків рухаються в бік кордону з білорусю.
Контроль над будівлею міської ради Куп'янська в Харківській області встановили бійці 2-го корпусу Національної гвардії України "Хартія" та завершують зачистку міста. >>
Правоохоронці припинили діяльність організованої групи, яка налагодила міжрегіональний нелегальний ринок озброєння. >>
В одній зі шкіл Києва вранці 12 січня учень з ножем напав на вчительку та однокласника, його затримали. >>
Три бурових установки корпорації "Лукойл" в акваторії Каспійського моря уразили Підрозділи Сил оборони. >>
За даними слідства, у грудні 2025 року посадовець Рівненського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки організував та реалізував механізм одержання неправомірної вигоди від військовозобов’язаного у вигляді транспортного засобу. >>
Путін, мабуть, не придумав, як помститися США за арешт свого венесуельського друга з клубу останніх диктаторів, тому вирішив розбомбити американське підприємство в Дніпрі. >>