Найвпливовіші люди у спорті: Усик увійшов до престижного списку TIME
Олександр Усик, чемпіон світу за версіями WBC, WBA та IBF у надважкій вазі, увійшов до списку 100 найвпливовіших людей у світі спорту за 2026 рік за версією TIME. >>
Борис Джонсон заявив, що Росія повинна повернути усі окуповані території та виплатити репарації
Прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон заявив, що після поразки росія має повернути Україні всі захоплені території та виплатити репарації.
Він визнав, що Захід зробив помилку в 2014 році, коли вів мирні переговори, намагаючись нормалізувати відносини з росією у рамках нормандського формату.
Як інформує Україна молода, про це повідомляють британські ЗМІ у середу.
“Я не бачу жодного шляху, жодних можливостей, щоб ми могли повернутися до нормальних відносин без повного залишення Росією територій, які вона захопила, без сплати репарацій тощо”, - наголосив британський прем’єр.
Джонсон підкреслив, що хотів би знайти якесь дипломатичне вирішення. Однак, він визнав, що “складно знайти можливість для ведення серйозних переговорів із кимось, хто зараз атакує і нищить твою країну”.
“Я переконаний: якщо ми залишимося єдиними в підтримці героїчного опору українців, то путін остаточно програє”, - підкреслив Джонсон.
Він додав, що після поразки росії потрібно працювати над тим, щоб відбудувати Україну, створити для неї новий план Маршалла.
Як повідомляла УМ, прем’єр-міністр Британії Борис Джонсон закликав лідерів країн Вишеградської групи - Чехії, Угорщини, Польщі та Словаччини розробити "План Маршалла для України".
На його думку, фінансувати цей проєкт частково можна за рахунок відчуженого майна російських олігархів.
Олександр Усик, чемпіон світу за версіями WBC, WBA та IBF у надважкій вазі, увійшов до списку 100 найвпливовіших людей у світі спорту за 2026 рік за версією TIME. >>
Збройні Сили України у травні не лише стабілізували фронт, а й перехопили ініціативу на деяких гарячих ділянках лінії зіткнення. >>
Європейська комісія у вівторок, 9 червня, презентовала новий, 21-й пакет санкцій Євросоюзу проти росії – він зосередиться на енергетиці, фінансових послугах та криптовалютах, торгівлі та рибальстві. >>
Концепцію розвитку ракетних військ і артилерії ЗСУ затвердив Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський. >>
Роблячи такі фотографії, воїни намагаються показати всьому світу, і нашим громадянам, що війна може мати різні барви. >>
Головний сержант 12-ї бригади «Азов» Ігор «Мактавіш» Шелепйонок розповів під час зустрічі з депутатами та урядовцями про роботу піхоти на полі бою, ключові навички сучасного солдата, принципи навчання та просування у бригаді. >>