Вражено Рязанський НПЗ у рф та Алчевський меткомбінат на Луганщині
Вражено Рязанський НПЗ та Алчевсьий металургійний комбінат на тимчасово окупованій території Луганської області. >>
Путін підписав нікчемні «укази» про визнання ОРДЛО, які є порушенням міжнародного законодавства. (kremlin.ru)
Президент Російської Федерації Володимир Путін публічно підписав укази про визнання сепаратистських утворень ОРДЛО, які є терористичними маріонетками Кремля.
Як повідомляє Україна молода, про це Путін заявив наприкінці екстреного звернення до нації у понеділок ввечері.
Під час підписання президентом РФ нікчемних «указів», які є порушенням міжнародного законодавства, були присутні зрадники України - ватажки терористів з окупованих Донецька і Луганська - Пушилін і Пасічник.
«Вважаю за необхідне прийняти вже давно назріле рішення: негайно визнати незалежність та суверенітет "Донецької народної республіки та "Луганської народної республіки"". Прошу Федеральні збори РФ підтримати це рішення, а потім і ратифікувати угоду про дружбу з цими "республіками», - пафосно заявив російський лідер.
При цьому, глава держави-агресора мав нахабство висунути вимоги Україні:
«Від тих, хто захопив і утримує владу в Києві, ми вимагаємо негайно припинити бойові дії. Інакше вся відповідальність за можливе продовження кровопролиття буде цілком і повністю на совісті правлячого на території України режиму».
Показово, що на тлі рішення Путіна щодо визнання маріонеткових "республік" ОРДЛО курс долара перевищив 80 рублів, а ціна євро збільшилася до 90 рублів.
Нагадаємо, вдень 21 лютого російський рубль обвалився, а акції російських компаній рекордно впали через ескалацію на окупованих територіях України, організовану Москвою.
Як повідомляла «УМ», на початку свого звернення Путін погрожував показати Україні справжню декомунізацію і згадав спадок Леніна- Сталіна. Мовляв, Україну в нинішніх кордонах створило керівництво СРСР і тому її можна назвати «Україна імені Володимира Ілліча Леніна».
Путін проголошує звернення після засідання Радбезу РФ, члени якого рекомендували йому визнати «незалежність» сепаратистських утворень ОРДЛО.
Вражено Рязанський НПЗ та Алчевсьий металургійний комбінат на тимчасово окупованій території Луганської області. >>
У багатьох регіонах зараз тривають відновлювальні роботи після ночі російських ударів по цивільній інфраструктурі. >>
Facebook-сторінка народного художника і лауреата відзнаки «Національна легенда України» Івана Марчука здебільшого демонструє фото неперевершених полотен митця, велелюдні виставки та емоції людей, які їх відвідали. >>
У ніч на 6 грудня російські загарбники завдали масованого ракетно-дронового удару по об'єктах генерації, розподілу та передачі електроенергії у Київській, Чернігівській, Львівській, Одеській, Запорізькій, Дніпропетровській, Миколаївській та Харківській областях. >>
Під масованим обстрілом росіян у ніч на 6 грудня перебували Фастівський, Вишгородський та Бучанський райони Київської області, троє людей травмовано. >>
Пропозицію України підтримав комітет ЮНЕСКО й додав 19 пам’яток до Міжнародного списку культурних цінностей під посиленим захистом. Тепер у цьому списку вже 46 українських об’єктів — і за їхньою кількістю Україна стала однією з лідерок у світі. >>