Зеленський із візитом у Мадриді: Іспанія виділяє €1 млрд на військову допомогу Україні, фото
Президент Володимир Зеленський прибув у середу, 18 березня, з візитом до Іспанії. >>
Дмитро Кулеба радіє майбутнім поставкам зброї з Нідерландів. (facebook.com/dmytro.kuleba)
Нідерланди переглянули своє рішення щодо постачання зброї Україні.
Ще зовсім нещодавно, у 2021 році їхній уряд був проти того, щоб постачати зброю Україні.
Однак на тлі загрози російського вторгнення країна змінила своє рішення.
Як інформує Україна молода, про це заявивміністр закордонних справ України Дмитро Кулеба під час онлайн-трансляції на своїй сторінці у фейсбуціу неділю, 20 лютого.
За його словами, позиція Нідерландів у питанні постачання зброї Україні через закупівлі НАТО здавалася непохитною.
Однак через теперішню безпекову ситуацію до України прибуде нідерландське оборонне озброєння.
«На цьому тижні уряд Нідерландів змінив своє рішення і поставить нам певні речі, важливі для нашої оборони, для нашої обороноздатності»,– заявив дипломат.
Як повідомляла «УМ», прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон звертає увагу світових лідерів на те, що Росія має намір розв’язати найбільшу війну в Європі з 1945 року.
Президент Володимир Зеленський прибув у середу, 18 березня, з візитом до Іспанії. >>
На півночі України чотири корпуси тепер забезпечені безперервним зв’язком для передачі найчутливішої інформації. Завдяки вашим донатам вдалося зібрати 77 мільйонів гривень на засоби зв’язку та автотранспорт 12-му, 15-му, 18-му та 21-му армійським корпусам. >>
Президент Володимир Зеленський 17 березня відвідує Велику Британію. Із премʼєр-міністром Великобританії Кіром Стармером і генеральним секретарем НАТО Марком Рюттее обговорив питання щодо спільного виробництва зброї. >>
ЄС запропонував Україні технічну допомогу та фінансування, і Україна на цю пропозицію пристала. >>
Країна-окупантка поступово звикає жити під звуки постійних сигналів тривоги. >>
Під час вчорашніх атак Ізраїль заявив про ліквідацію командира підрозділу «Басідж» Голамрезу Солеймані та секретаря Ради національної безпеки Алі Ларіджані. >>