Серія зухвалих диверсій проти силовиків відбулася в Києві
Хвилю диверсій проти силовиків зафіксували в Україні. >>
(ФОТО: ДБР)
Державне бюро розслідувань направило до суду обвинувальні акти стосовно двох командирів реактивних артилерійських батарей Збройних сил України у справі про вибухи на Луганщині в 2015 році.
Як інформує УМ, про це 8 листопада повідомили на сайті ДБР.
У вересні 2015 року командири розмістили військову техніку поблизу потенційно небезпечного об’єкта – польового складу боєприпасів, неподалік міста Сватове Луганської області.
29 жовтня 2015 року через диверсію на військовому складі сталася пожежа. Вона спричинила детонацію боєприпасів, що розлетілися та влучили у вказану військову техніку.
Це призвело до знищення військового майна, зокрема РСЗВ "Ураган" та транспортно-заряджальних машин до них, на 18 млн гривень.
Вказані двоє військових обвинувачуються у недбалому ставленні до військової служби в умовах особливого періоду.
У разі доведення вини їм загрожує позбавлення волі на строк до 7 років.
Вказується, що ДБР продовжує вживати заходів для встановлення осіб, причетних до диверсії на артилерійському складі.
Що передувало: Про перші підозри у справі вибухів військових складів у Сватовому, які сталися у жовтні 2015 року, Державне бюро розслідування повідомило в лютому 2021 року.
Як повідомляла УМ, колишній заступник міністра оборони Ігор Халімон підозрюється у нанесенні збитків армії під час закупівлі продуктів харчування.
Хвилю диверсій проти силовиків зафіксували в Україні. >>
На мисі Фіолент у тимчасово окупованому Криму російські окупанти розмістили системи протиповітряної оборони С-300. >>
Для участі в бойових діях в Україн - росія завербувала сотні єменців. Їх привезли в результаті тіньової операції з торгівлі людьми. >>
Підрозділи українських військ у ніч на 24 листопада влучили в радіолокаційну станцію зенітного ракетного комплексу "С-400" у Курській області. >>
Із ночі на ранок 24 листопада Протиповітряною обороною збито 50 ворожих безпілотників. >>
Більше 95% звільнених з російського полону військовослужбовців ЗСУ піддавались тортурам або зазнали наслідків інших порушень Міжнародного гуманітарного права та Женевських конвенцій. >>