Проводяться посилені безпекові заходи у північних регіонах України – СБУ
Посилені безпекові заходи у північних областях України проводять СБУ та Сили оборони. почались спільні з РФ ядерні навчання. >>
У результаті авіатрощі загинули 26 військовослужбовців...
Правоохоронці завершили досудове розслідування у справі за фактом падіння літака АН-26 біля Чугуєва Харківської області, в результаті якого загинули 26 військовослужбовців: підозри оголосили шести військовим.
Як інформує УМ, про це 6 травня повідомила пресслужба Офісу генпрокурора.
Як заявили у генпрокуратурі, підозри оголосили шести військовим: командувачу Повітряних сил Збройних сил України; колишньому командиру військової частини А4104 та двом його заступникам; колишньому керівнику польотами на аеродромі «Чугуїв»; виконуючому обов'язки начальника ХНУВС ім. Івана Кожедуба.
Їх підозрюють у незабезпеченні безпеки польотів на ввірених їм напрямках, порушення правил підготовки і проведення польотів, а також халатне ставлення до військової служби (ст. 416, ч. 3 ст. 425 КК України).
В ОГП повідомили, що військові допустили неналежну підготовку та затвердження документів про умови експлуатації літака. Також вони недостатньо проконтролювали рівень підготовки пілотів-інструкторів і навчальний процес.
Кримінальне провадження налічує понад 60 томів. Зараз його вивчають адвокати підозрюваних. Після цього буде прийнято рішення про вручення обвинувальних актів підозрюваним і направлення їх до суду.
Нагадаємо, 25 вересня 2020 року військовий літак Ан-26 зазнав аварії біля Чугуєва. Він здійснював навчальні польоти. На борту перебували 27 осіб, з них 20 - курсанти харківського військового університету. 26 людей загинули. Вижив тільки один курсант.
Раніше повідомлялося, що трьох нових фігурантів справи відправили під домашній арешт.
Посилені безпекові заходи у північних областях України проводять СБУ та Сили оборони. почались спільні з РФ ядерні навчання. >>
В Україні традиційно в третій четвер травня відзначають День вишиванки. Українці в різних куточках світу також приєднуються до урочистостей, адже це свято, яке символізує єдність, повагу до традицій та національну ідентичність. >>
День вишиванки у третій четвер травня відзначаємо вже 20 років. >>
У Люксембурзі 19 травня відбулася церемонія ексгумації праху лідера Організації українських націоналістів (ОУН), полковника Андрія Мельника і його дружини Софії. >>
Ера ручного сортування завершена: повну автоматизацію ключової логістики по всій країні за три роки завершив Національний поштовий оператор України. >>
Прима українського тенісу Еліна Світоліна втретє в кар'єрі виграла турнір найвищої категорії WTA в Римі. >>