Митрополит Софроній (Дмитрук) сповчив торік. Для увічнення його пам’яті Черкаська єпархія УПЦ МП організовує збір коштів.
Як інформує УМ, про це архиєпископ Черкаський і Канівський Феодосій (Снігірьов) оголосив під час робочої наради з благочинними церковних округів і керівниками відділів єпархії, пише Прочерк.
На зібрані кошти планується облаштувати місце поховання владики Софронія та встановити пам’ятник біля Архангело-Михайлівського кафедрального собору (в Соборному сквері Черкас).
Архиєпископ Феодосій наголосив, що це робиться з метою надати можливість кожному вірному Черкаської єпархії, кому дорога пам’ять про спочилого митрополита Софронія, внести свою лепту в увічнення його пам’яті.
Владика Феодосій закликав бізнесменів, політиків та державних службовців, які знали та любили владику Софронія, підтримати цю добру ініціативу.
Як повідомляла УМ, в УПЦ МП оформляють храми на приватних осіб, щоби в разі переходу громади не дісталися ПЦУ