На Рівненщині за 3500 доларів ухилянтам обіцяли переправлення за кордон
Двоє жителів Вараського району отримали підозру за організацію незаконного переправлення людей через кордон за попередньою змовою та з корисливих мотивів. >>
Запис розмови між Лукашенком і Саргсяном опублікував вірменський ютуб-канал
У мережу злили розмову президента Білорусі Олександра Лукашенка з колишнім лідером Вірменії Сержом Саргсяном у 2016 році. У ній обговорювали пропозицію Азербайджану – 5 мільярдів доларів за вихід Вірменії з Нагірного Карабаху. Додамо, що про неї знали далеко за межами двох держав.
Запис розмови між Лукашенком і Саргсяном опублікував вірменський ютуб-канал ArmTops TV.
Розмову записали на непублічній зустрічі двох лідерів у жовтня 2016 року. Це відбулося на сесії Ради колективної безпеки Організації Договору про колективну безпеку (ОДКБ), через пів року після так званої чотириденної війни.
У ході обговорення Олександр Лукашенко переконує Сержа Саргсяна, що його позиція щодо Нагірного Карабаху доволі слабка. Мовляв, єдиний його аргумент – це те, що після звільнення тих територій Азербайджан зайде й на територію Вірменії.
У відповідь тогочасний вірменський президент не розуміє, чому позиція "занадто слабка". Він наголошує, що не збирається просто так віддавати Нагірний Карабах.
"Як просто так? Він заплатить. Він же тобі пропонував 5 мільярдів на першому етапі", - заявив Олександр Лукашенко.
Зі свого боку Серж Саргсян заявив, що дасть Ільхаму Алієву 6 мільярдів, але нехай Азербайджан відмовиться від тих районів. Він запевнив, що не відмовиться від Карабаху, бо в ході війни там загинули 5 тисяч вірмен.
До слова, у колишнього вірменського президента вже підтвердили справжність цієї розмови. У його оточенні лише висловили здивування щодо того, як ця розмова потрапила в мережу.
У 2016 році в Карабаху відбулося найбільше після 90-их загострення в Нагірному Карабаху. Винятком є лише загострення 2020 року, але до цього залишалося ще понад 4 роки.
Період загострення на початку квітня 2016 року отримав назву чотириденної війни. Тоді внаслідок двосторонніх обстрілів загинули кілька сотень військових.
Як повідомляла УМ, 1 грудня під контроль Азербайджану перейшов Лачинський район, окрім 5-кілометрового коридору. 20-го листопада під контроль Баку перейшов Агдамський район, а 25 листопада - Кельбаджарський.
Двоє жителів Вараського району отримали підозру за організацію незаконного переправлення людей через кордон за попередньою змовою та з корисливих мотивів. >>
Санкції проти українського бізнесмена Дмитра Фірташа та його дружини за корупцію ввела Велика Британія. >>
Раніше затриманого Василя Веремейчика — колишнього бійця полку Кастуся Калиновського, який воював на боці України – Вʼєтнам видав Білорусі. >>
Посадовців МСЕК і медустанов правоохоронці викрили в трьох областях України: за версією слідства вони були причетними до оформлення фіктивних інвалідностей для ухилення від мобілізації. >>
Президент України Володимир Зеленський підписав законопроєкт про вдосконалення медико-соціальної експертної комісії (МСЕК). >>
До другого читання держбюджет на 2025 рік схвалено Комітетом Верховної Ради. >>