На Орловщині знищено надзахищений склад зберігання «"Шахедів» - Генштаб
Повітряні Сили ЗС України разом з іншими складовими Сил оборони 26 грудня завдали удару по захищеному об’єкту збройних сил рф у Орловській області. >>
Вірменія й Азербайджан понад 30 років воюють за контроль над Нагірним Карабахом.
Азербайджанська армія перейшла у наступ у напрямку Агдеринського і Тертерського районів. Йдеться про територію, що контролюється невизнаною Нагірно-Карабахською Республікою.
Як інформує "Україна молода", про це заявили президент Азербайджану Ільхам Алієв та глава пресслужби Міноборони країни Вагіф Даргяхли в неділю.
"Наразі азербайджанська армія завдає ударів по військових позиціях ворога, і в результаті цих ударів виведено з ладу велику кількість військової техніки противника", - розповів Алієв.
Президент Азербайджану також наголосив: вранці 27 вересня збройні сили Вірменії з важкої артилерії та інших видів озброєння піддали обстрілу населені пункти і військові позиції країни.
За словами Алієва, у результаті обстрілів є втрати, а також поранені серед цивільного населення і військовослужбовців.
Азербайджан на початку 1990-х років втратив контроль над територією Нагірного Карабаху та 7 районів в результаті конфлікту з вірменським населенням регіону та Вірменією.
Режим припинення вогню між Вірменією та самопроголошеною Нагірно-Карабаською республікою з одного боку і Азербайджаном з іншого боку було встановлено в травні 1994 року.
Наразі переговорний процес йде за посередництва мінської групи ОБСЄ, створеної в 1992 році. У неї входять Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Німеччина, Італія, Швеція, Фінляндія та Туреччина. Співголовами групи є Росія, Франція та США.
Як повідомляла "УМ", Вірменія і Азербайджан звинувачують один одного у провокаціях і відновленні бойових дій в Нагірному Карабаху в неділю, 27 вересня.
Нагадаємо, Вірменія й Азербайджан понад 30 років воюють за контроль над Нагірним Карабахом. Активна війна на етнічному підґрунті тривала з 1988 року до травня 1994 року, але військові зіткнення продовжились і після підписання мирного договору.
Повітряні Сили ЗС України разом з іншими складовими Сил оборони 26 грудня завдали удару по захищеному об’єкту збройних сил рф у Орловській області. >>
Міністерство оборони України кодифікувало і допустило до експлуатації у військах універсальну мобільну платформу «Равлик». Цей наземний роботизований комплекс (НРК) - повністю українська розробка. >>
Трьох офіцерів керівного складу російських окупаційних військ ліквідовано внаслідок успішної операції Департаменту активних дій Головного управління розвідки Міністерства оборони України, Служби безпеки України, Сил безпілотних систем ЗСУ та оперативного угруповання військ “Таврія”. >>
Російські окупанти в четвер, 26 грудня, атакували центральний ринок Нікополя, наразі відомо, що постраждали 8 людей. >>
У бухті біля селища Чорноморське, що в тимчасово окупованому Криму, український дрон уразив російське судно "Федір Урюпін". >>
Поблизу російського аеродрому "Балтимор" у Воронежі 25 грудня лунали вибухи. >>