На мисі Фіолент окупанти поставили системи ППО, на базі відпочинку в Севастополі - вогневі точки
На мисі Фіолент у тимчасово окупованому Криму російські окупанти розмістили системи протиповітряної оборони С-300. >>
Посадовців Збройних сил України та Державної інспекції енергетичного нагляду викрили в організації масштабної корупційної схеми — вимагали у підприємця майже 1 мільйон гривень за нестворення перешкод у постачанні медичних масок для потреб українських військових.
Як інформує УМ, про це повідомили у прес-службі Державного бюро розслідувань.
За даними слідчих, навесні 2020 року до директора товариства, яке стало переможцем за результатом переговорної процедури із закупівлі медичних масок для потреб ЗСУ, звернулись цивільні особи, які вимагали хабар із розрахунку 1 гривня з однієї маски для передання посадовцям командування Медичних сил ЗСУ.
Вони нібито мали забезпечити належне виконання укладеного договору, позитивний висновок службової перевірки військової служби правопорядку ЗСУ, швидку оплату за поставлений товар та не мали перешкоджати у виконанні умов договору. Вимогу підтвердили службові особи, які контролювали виконання договору.
Загалом зловмисники розраховували отримати понад мільйон гривень, проте суму вдалося зменшити до 998 тисяч гривень. Гроші потрібно було покласти у скриньку у відділенні однієї з банківських установ в Києві.
17 серпня зловмисники отримали частину грошей у сумі 400 тисяч гривень, які вони розподілили між собою.
19 серпня після отримання другої частини хабаря [598 тисяч гривень] правоохоронці затримали двох посередників, один із яких є працівником Держінспекції енергетичного нагляду, а також керівника одного з управлінь Командування медичних сил ЗСУ та офіцера медичної служби.
Водночас у СБУ уточнили, що під час 13 обшуків за місцями мешкання та служби зловмисників були виявлені кошти, передані їм напередодні.
Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо повідомлення фігурантам справи про підозру та обрання запобіжного заходу. Тривають слідчі дії, зокрема перевіряється причетність інших військовослужбовців та керівництва Командування Медичних сил до корупційної схеми.
За даними Офісу генпрокурора, двох військовослужбовців відправили на гауптвахту Центрального управління ВСП ЗСУ.
20 серпня в Україні зафіксували новий антирекорд із кількості підтверджених випадків коронавірусу — захворіли 2 134 особи.
За даними командування Медичних сил ЗСУ, коронавірусом хворіє 485 військових, одужала 831 особа, померли — шестеро.
На мисі Фіолент у тимчасово окупованому Криму російські окупанти розмістили системи протиповітряної оборони С-300. >>
Для участі в бойових діях в Україн - росія завербувала сотні єменців. Їх привезли в результаті тіньової операції з торгівлі людьми. >>
Підрозділи українських військ у ніч на 24 листопада влучили в радіолокаційну станцію зенітного ракетного комплексу "С-400" у Курській області. >>
Із ночі на ранок 24 листопада Протиповітряною обороною збито 50 ворожих безпілотників. >>
Більше 95% звільнених з російського полону військовослужбовців ЗСУ піддавались тортурам або зазнали наслідків інших порушень Міжнародного гуманітарного права та Женевських конвенцій. >>
Російський правитель Володимир Путін поставив завдання витіснити українські сили з Курської області до 20 січня, коли має відбутися інавгурація новообраного президента США Дональда Трампа. >>